חיפוש

5 העבודות הטובות בעולם!
גם הבוקר קמתם והתבאסתם לגלות שעדיין לא הגיע יום שישי? אתם לא לבד. המוני אנשים , 73% ליתר דיוק, אינם מרוצים ממקום עבודתם. האמת היא שגם 27% הנותרים יהפכו לעובדים די ממורמרים כשיקראו את השורות הבאות. למה אתם שואלים? ובכן...


תאמינו או לא, אבל לכמה ברי מזל בעולם הזה יש את הפריבילגיה ליהנות מכל רגע ועוד לקבל על כך תשלום יפה עד משגע. האם זה צודק? לא, אבל תזכרו שיש מאות מיליוני סינים שנהנים מתשלום של דולר ליום ועוד יותר הודים שמשתכרים עוד פחות אז אתם עדיין במקום טוב באמצע. ואחרי שקיבלנו פרופורציות נוגדות דיכאון, מתחילים!    מבקר משחקי וידאו

בואו לשחק בפיפ"א 2019, וורקראפט 5 או אולי GTA 6. מדובר במשחקי מחשב שעדיין לא יצאו לשוק (אך בוודאי נמצאים בפיתוח) ואם יש לכם מעט מזל תוכלו להיות אלו שמשחקים בהם הרבה לפני כולם ולהגיד מה הייתם משפרים שם. מעוניינים? הגישו מועמדות לענקית המשחקים  Blizzard או לאחד מעשרת הסניפים של מפתחת GTA, חברת התוכנה Rockstar וספרו לנו איך היה.


רמות שכר: 70,000-115,000$ בשנה. קצת יותר ממה שאתם מקבלים על הזכות להפסיד לחבר שלכם.


115,000 דולר כדי שתשחקו. World Of Warcraft

115,000 דולר כדי שתשחקו. World Of Warcraft
    מדריך צלילה באיים הקאריביים

אנשים אחרים טסים חצי עולם כדי לחוות את מה שאתם תעשו למחייתכם. מה דעתכם להיות מדריכי צלילה באחד מאתרי הצלילה היפים בעולם? תעבדו רק חמש שעות ביום ורק למשך עונת הצלילה, תיהנו מהסקס-אפיל המטורף שיש למדריך צלילה (או למדריכה!) בכל בוקר מחדש ותקבלו משכורת אש בלירות שטרלינג. מתאים?!


רמות שכר: 27,500 פאונד (135,000 ש"ח) לעונת הצלילה בלבד .


בבוקר תצללו עם תיירים, בערב תעשו חיים. מדריך צלילה באריביים

בבוקר תצללו עם תיירים, בערב תעשו חיים. מדריך צלילה בקאריביים


 

    מנהל שינה

כן כן, בדיוק מה ששמעתם. יש אנשים בעולם שתפקידם הוא לישון. רשתות גדולות של מלונות, למשל, שוכרות אנשים שיעברו בין חדרי המלון שלהם וידווחו להם איך זה מרגיש להיות אורח במלון. אתם צריכים לשים דגש על איכות השינה בכל סוג חדר ולדרג אותו בין לבין, אבל אנחנו בטוחים שתסתדרו. לא ידוע אילו כישורים נדרשים למען המאמץ העילאי הכרוך במשרה הזו אבל מזל צריך להיות חלק מהן.


רמות שכר: 60,000 פאונד (375,000 ₪) בשנה כי צדק זה רק שם של כוכב.

 

 

    נתב בנמל אשדוד

ואיך אפשר להרכיב רשימה מלאה בשחיתות בלי איזו זווית ישראלית לנשמה?

כן חברים החזיקו ראשיכם והכינו ממחטותיכם כי נתב בנמל אשדוד מקבל משכורת חודשית גבוהה יותר מהרמטכ"ל, מנשיא המדינה או מראש הממשלה שלכם. 96,658 שקלים חדשים יקבל אדון הנתב בכל חודש עבור שירותיו בזמן שאתם מגרדים את ממוצע השכר מלמטה. ומה הם שירותיו? ובכן, לעלות לספינה שמגיעה לנמל ולנתב אותה למקום העגינה.


רמות שכר: 1,200,000 ש"ח לשנה. תמו המילים.


ראש הממשלה למעשה מרוויח פחות מחצי! נתב בנמל אשדוד

ראש הממשלה מרוויח פחות מחצי! נתב בנמל אשדוד


 

    ובתואר העבודה הטובה בעולם...

חיפשנו המון ולא מצאנו. סקרנו לאורך ולרוחב המרשתת ולא עלה בידינו להכיר עבודה טובה יותר מזו של בן סאות'הול.

תפקידו עלי-אדמות של סאות'הול?! שמירה על אי קטן ומטורף למדי בשמורת האלמוגים באוסטרליה. הבחור צריך לקום כל בוקר בוילה מפנקת, להשתזף, להכיר תיירים ולשחות עם דולפינים למחייתו אז תרחמו עליו. אוי לה לקנאה.


רמות שכר: 150,000 דולר אוסטרלי (כ420,000 ₪), לא להאמין, לחצי שנת עבודה בלבד.

 

בן סאותהול סובל במשמרת. העבודה הטובה בעולם

בן סאותהול סובל במשמרת. העבודה הטובה בעולםוזהו, קומו מהחלום ותחזרו לעבודה. 

עוד לא העשירי לחודש ואתם כבר במינוס?

עדיין ללא עבודה? בא לכם לשדרג את עצמכם?

דברו עם רכזת התעסוקה שלנו כאן.

 

 

תגובות לדף