חיפוש

השבוע בשדרות (8 עד 14 באוקטובר) תבלו...
8/10 יום ראשון

19:30 // סוכת שלום מבית החממה למנהיגות רב תרבותית (משעול יהושוע חנקין  1, דירה 2)19:15 בסינמטק // “עלה קטן" – נשות חיל בסינמטק (לנשים בלבד)
ליבי לוינגר היא תלמידת כיתה ד', הסובלת מבדידות חברתית קשה ואף מועמדת לסילוק מביה"ס היוקרתי בו היא לומדת, עקב התנהגויות שכוונתן אינה מתפרשת נכון על ידי צוות המוסד. כל זאת עד להגעתה של המורה חוי לביה"ס. המורה הצעירה והנחושה מזהה כי ליבי סובלת מקושי שאינו מאובחן ועד מהרה מוצאת את עצמה נאבקת לטובתה של ליבי. המאבק מול המערכת וההורים מוביל את המורה חוי להתמודד עם עברה האישי, הטומן בחובו סוד שאותו היא סוחבת עימה שנים רבות.


19:15 רד שדרות // 15% הנחה לחיילים
ברד החליטו להצטרף לנשיאת האלונקה ומעניקים לחיילים שמגיעים לאכול במקום 15% הנחה על התפריט. שימו לב המבצע בתוקף לאורך חודש אוקטובר כך שלכולם תהיה הזדמנות לשכוח ממנות הקרב.
9/10 יום שני
19:00 בסינמטק // אמהות בהפרעה
ארבע נשים שכל מה שמחבר ביניהן הוא הגן שילדיהם הולכים אליו, מחליטות לקחת ערב אחד לעצמן כדי להיזכר איך נראה ערב מחוץ לבית. אולם ארוחת הערב התמימה הופכת במהירה ללילה חסר מעצורים, כשארבע האמהות מחליטות ללכת עד הסוף ולהראות לעולם ולעצמן שהן עדיין נשים מלאות בשמחת חיים ותשוקה.


10/10 יום שלישי
19:15 בסינמטק // מכתוב
צמד גובים בארגון פשע מוצאים את עצמם כניצולים יחידים מזירת פיגוע ובעקבות כך מחליטים לשנות דרכיהם ולהשיב תודה לאלוהים על ידי מעשים טובים.


21:00 בליבובסקי // ריפיל ב-10 שקלים
מזמינים שליש מבירה אהובה ומשלמים 10 שקלים בלבד על כל ריפיל לאורך הערב.

11/10 יום רביעי
21:00 בגרין פאב // 50% על תפריט האוכל
אם ברביעי יתקוף אתכם מאנץ' לילי כדאי שתדעו שתפריט האוכל של הגרין פאב מוצע ב 50% הנחה ככה שאפשר לסגור ארוחה לילית באווירה טובה מבלי לקרוע את הכיס.
12/10 יום חמישי
21:00 במנדלה // קוקטיילים במבצע 1+1
פותחים את הסופ"ש באווירה זוגית במיוחד במנדלה – אף קוקטייל לא נשאר לבד בזכות מבצע מיוחד של 1+1.

תגובות לדף