חיפוש

השבוע בשדרות (10-16 בספטמבר) סרט ב-10 ש"ח, הופעות חיות וחיות אחרותיום א' // 10.9
16:45 בסינמטק שדרות // יום הקולנוע -סרטים ב-10 ש"ח (רח' הדגל 4, שדרות)
יום הקולנוע בסינמטק שדרות וכולם מוזמנים ליהנות מהסרטים המוצעים במחיר סמלי של 10 שקלים לכרטיס. שווה להקדים!20:00 רד שדרות // תערוכות "פרצוף עץ" ו"יופי של מחזור" (ההסתדרות 1, שדרות)
החל מיום ראשון ולאורך השבוע יוצגו ברד התערוכות "פרצוף עץ" המציגה יצירות מפוסלות ידנית מעץ של ביל זאב ו"יופי של מחזור" המציגה יצירות מקוריות לבית מחומרים ממוחזרים של נאוה שמחון.יום ב' // 11.9
20:00 בסינמטק שדרות // נשות החופש ומפגש עם במאית הסרט עביר זייבק חדאד (רח' הדגל 4, שדרות)
"נשות החופש" מספר את סיפורן של נשים שנרצחו בשם המושג המפוקפק "כבוד המשפחה", את סיפורן של נשים שחיות תחת איום לרצח, נשים ששרדו רצח, ואפילו את סיפורו של רוצח שהביע חרטה. לאורך הסרט אני מלקטת סיפורים, שיחות, וידויים, ואימג´ים קולנועיים, אוספת ראיות ושמועות ונוסעת בעקבותיהם. לפני 43 שנים נרצחה אשה צעירה בנצרת, העיר בה גדלתי. הרצח השאיר אותי חסרת מנוחה. אני חוזרת שוב ושוב לנצרת ומחפשת הסברים למקרה הנתעב. אני נוסעת ברחבי הארץ ובשטחי הרשות הפלסטינית, מנסה לברר את הסיבות.יום ג' // 12.9
20:00 בסינמטק שדרות // דינג' ומפגש עם במאי הסרט ארתור אברמוב (רח' הדגל 4, שדרות)
במאי הסרט מלווה את שלו, בן להורים גרושים מקווקז מגיל 10 עד 15. שלו נאלץ להתמודד עם מערכת היחסים המתוחה בין הוריו ועם מצבם הכלכלי הקשה. שלו נקרע בין הרצון להיות עוד קצת ילד, לבין הרצון של אביו, אותו הוא מעריץ, להפוך אותו לגבר. אביו רפי נלחם על עתיד בנו, שיהיה שונה וטוב משלו ומחנך אותו לערכים בדרכים לא שגרתיות אך יצירתיות. האם ששברה מוסכמות ונטשה את בעלה חוזרת ומבקשת לשוב ולהיות בקשר עם ילדיה. שלו שגר עם אביו, עובר לגור עם אמו ואחיותיו, והקשר שלו עם האב מתרופף לאטו, עד שהאב נעלם לפתע.20:30 רד שדרות // לינור עין גדי (ההסתדרות 1, שדרות)
למרות שהקיץ הסתיים עדיין חם אבל אתם מוזמנים להירגע בבריזה הנעימה של מרפסת התרבות ברד וכדי להבטיח אווירה מושלמת לינור עין גדי חוזרת להופיע ביום שלישי השבוע.


21:00 במנדלה // שלישי לאמיצים בלבד (מתחם תחנת דלק דור אלון - קיבוץ גבים)
המנדלה מזמין את הרעבים והנועזים לערב שלישי לאמיצים בלבד. הזמינו המבורגר מהתפריט וקבלו שליש בירה מתנה. בלי אותיות קטנות, רק לשבת על הבר.

יום ד' // 13.9
21:00 בסינמטק שדרות // אהבה יוונית – המלצת החודש (רח' הדגל 4, שדרות)
יוון של המאה העשרים ואחת היא ארץ של ניגודים, היופי והרומנטיקה ולצידם המצב הכלכלי הקשה. על הרקע הזה מתרחשים סיפורי האהבה של 3 זוגות. התאהבות של שני ניגודים - האחד מגיע ליוון מחו״ל והשני יווני מקומי.


יום ה' // 14.9
19:00 בסינמטק שדרות // דנקרק (רח' הדגל 4, שדרות)
סיפור 'הנס של דנקרק' (הידוע גם כ'מבצע דינמו'), במסגרתו פונו בתחילתה של מלחמת העולם השניה מאות אלפי חיילים בריטים וצרפתים מהעיר הנצורה דנקרק בצפון צרפת, אל בריטניה.


19:00 בריכה עירונית שדרות // מסיבת בריכה לילית לחיילים
מפנקים את החיילים והחיילות ומשרתי השירות הלאומי במסיבת בריכה לילית מטריפה. עם סטנדאפ של צחי חזן הקורע ורון בן שימול על העמדה. 
הכניסה חינם לחיילים בשירות סדיר / שירות לאומי  ובעלות 10 ש"ח למשוחררים (בהצגת תעודה)21:00 בליבובסקי // חמישיכור (רח' ההסתדרות 10, שדרות)
אם אתם מכירים את הג'ינגל של "קווי לילה" כדאי לשנן אותו כי אחרי חמישיכור בליבובסקי כנראה תצטרכו לחזור ברגל הביתה. הליין הותיק מציע לכם מסלולי אלכוהול שווים ומבצעים.

מוצ”ש // 16.9
21:30 בגרין פאב // גיא מר בהופעה חיה (קיבוץ ניר-עם)
הגרין פאב ממשיך בליין ההופעות החיות שלו, במוצ"ש הקרוב יתארח להופעה חיה מיוחדת גיר מר, חבר להקת הדג נחש, תמהרו לתפוס את המקומות הטובים.


תגובות לדף