גמר טורניר קט רגל 2022


המהפך של המחצית

הכל על הטורניר הגדול בדרום שעשה לנו את הקיץ

מ.ד סנטר עולם שלם לבית שלך - אלופת טורניר 2022

טורניר הקט רגל של נתיבות סיים עונת קיץ מוצלחת עם אלופה חדשה, ולא מפתיעה. האלופה שהציגה כדורגל טוב מאתגר ויפה לכל אורך הטורניר, הצליחה להעפיל לגמר, ודווקא שם במחצית הראשונה גילתה סימני עייפות. המהפך המפתיע התרחש במחצית השניה. השחקנים הבינו סוף סוף את גודל הרגע, התעלו מעל עצמם והכתירו את קבוצתם לאלופת הטורניר לשנת 2022.

את הטורניר שפטו שופטים בינלאומיים שהביאו למגרש הקט רגל הצבעוני את הארומה של ליגת העל. אגף הספורט בניהולו של אבי לוגסי ארגן טורניר איכותי ומשובח, שהקהל התגעגע אליו והגיע בהמוניו, למעלה מאלף חמש מאות צופים במשחק הגמר.

במצטבר צפו במשחקי הטורניר מתחילתו ועד סופו אלפי אוהדים. איפה יש מספרים כאלה? אל תתאמצו..  אין דבר כזה.

אייל הורו שיאן גינס בהקפצת כדור נתן מופע פתיחה מרהיב לפני המשחק, וגם מורן מזוז הלהיבה בשיר של ליגת האלופות, כדור הפתיחה נבעט והמשחק יצא לדרך. כל השאר היסטוריה. מ.ד סנטר קטפה את הגביע ואת הפרס הראשון, וראש העיר יחיאל זוהר העניק לה בשמחה את הפרס. השחקנים פצחו בצהלות שמחה וריקודים.

עד כאן הכותרות, ועכשיו על האנשים שעשו את הכותרות, הקבוצות, המשחקים, הזוכים והמצטיינים בטורניר:

מקום רביעי- קב' כ.כוכב הנגב.

מקום שלישי- קבוצת אהרוני- גביע קבוצתי+5000 ₪.

מקום שני- קב' א.י. הראל- גביע קבוצתי +10000 ₪

מקום ראשון- קב' מ.ד. סנטר עולם שלם לבית שלך- גביע קבוצתי +15000 ₪.

שחקן הוגן- אביאל נסימי מקב' פיצה בר+די.וי.קום שניר אפנג'ר- גביע אישי.

מלך השערים- בתואר זכו שני שחקנים שכבשו 13 שערים כל אחד, שקיבלו גביע אישי:

  • אופיר נסימי מקב' פיצה בר+די.וי.קום שניר אפנג'ר
  • נדב הרמבם מקב' אהרוני.

שחקן מצטיין- אבי קינדה מקבוצת כ.כוכב הנגב- גביע אישי.

 

ולמשחק המרתק של חצי הגמר:

משחק שלישי / רביעי מוצ"ש שפט: רועי ריינשרייבר

קבוצת אהרוני-כ.כוכב הנגב 2-4

"כוכב יש רק בשמיים"

מחצית ראשונה בשליטה של קבוצת אהרוני ששלטה שליטה מלאה במגרש בכל המחצית, שהסתיימה ב 0-3 מהדהד. במחצית השניה כוכב הנגב ניסתה לחזור למשחק, ואפילו כבשה צמד, אך נכנעה לעוד שער שגמר את הסיפור 2-4 לאהרוני. רבים טוענים שהמשחק הזה היה צריך להיות הגמר, משחק טוב מרתק ומרהיב, שהוסיף הרבה צבע לטורניר.

למנצחים כבשו: נדב הרמבם, מאיר וייס, יהודה כהן ועזר וייצמן.

למנוצחים כבשו: שלמה איילין ויונתן מוצ'ה.

 

משחק הגמר מוצ"ש שפטו: מאיר לוי ורועי ריישרייבר.

א.י. הראל-מ.ד. סנטר +עולם שלם לבית שלך 3-1 

"איזה עולם איזה עולם"

התחלה חלשה. מחצית ראשונה עם גישושים של שתי הקבוצות, בלי אסטרטגיה ובלי רוח קרב, יכולת לא מרשימה של משחק גמר הסתיימה באפס אפס חלש. למחצית השנייה שתי הקבוצות עלו חדורי מטרה, לנצח אבל בעיקר לא לאכזב את הקהל הרב שהגיע. היוצרות התהפכו והקבוצות הפגינו קרב הירואי עם שליטה של קבוצת מ.ד. סנטר שהוליכה ראשונה ולמרות שספגה שער שוויון מהיר לא נבהלה תקפה כבשה עוד שתיים וזכתה באליפות.

למנצחים כבשו: אביעד אוזן צמד וגל תמם,

למנוצחים כבש: שי בוזנח.

 

הפייט של הסיום השאיר לקהל הצופים את הטעם של כל הטורניר, עם ציפייה לעונה הבאה בע"ה. את התודות כמו תמיד אבי מנהל מחלקת הספורט השאיר לסוף. תודות לראש העירייה יחיאל זוהר על תמיכתו בטורניר ובספורט בכלל בכל רחבי העיר, יעקב הרוש, יו"ר הנהלת נתיבים ,דפנה סטטר מנהלת נתיבים, אבי כליף מפקח מחוזי, משרד התרבות והספורט על תמיכתו וסיועו, לצוות מחלקת הספורט מיכאל אוחנה רכז פרויקטים וציון אפנג'ר רכז הטורניר, לצוות הטכני של העירייה ולכל מי שנתן יד להפקה הגדולה של הטורניר.

 

עוד כמה פנינים ממה שהיה לנו השבוע

טכס סיום שנת פעילות תשפ"ב 2021/2022 בבית ספר לכדורגל. חולקו תעודות השתתפות לכל הילדים ותעודות למצטיינים מגן חובה עד כיתה ו'.

טורניר כדורגל  לילדים ונוער בטורניר בו נטלו חלק 14 קבוצות מכל הגילאים. הוענקו תעודות גביעים ומדליות לזוכים.

צוות המאמנים מיכאל אוחנה רכז בית ספר לכדורגל, שלומי בוסקילה, מאיר אוזן, ארגנו את הטקס והטורניר. ההורים לא הסתירו את התלהבותם מרמת האימונים, אשר שולבה עם רגעים קסומים של חוויית ספורט מעצימה.

ולסיום, עיריית נתיבות משקיעה ובונה מתקני ספורט בכל העיר. אם בריאותכם חשובה לכם, בואו הצטרפו ותיהנו מפעילות ספורט איכותית ובריאה.