חיפוש

חומוס בחינם להמונים, כריס קורנל חוזר מן המתים וירדנה ארזי בשלושים שקלים.

התרגשתם עד מאוחר עם נטע ברזילי המהממת? לכו לישון צהריים כי שבוע עמוס עומד לפנינו ויו אר נוט א ביוטיפול קריאצ'ר כשאתם עייפים.

יום א' 13.5
11:00 בחומוס של טחינה // יום החומוס הגדול
מה יותר טעים מהחומוס של טחינה? החומוס של טחינה בחינם!
החומוס הכי טוב בעיר ובאזור ובכלל הכריז שהיום, לא יגבה ממכם כסף על התענוג שבאכילת הממרח המשכר ואלא אם כן אתם אלרגיים לגרגירי חומוס- טוסו לשם ותביאו לנו גם.

והנה חסכתם 30 שקל. החומוס של טחינה בחינם!

והנה חסכתם 30 שקל. החומוס של טחינה בחינם!21:00 בליבובסקי // הקרנת חברים – וונדר וומן
בתי העסק בעירנו הצנועה הבינו שלשתף פעולה זה מעולה לעסקים והשבוע תקבלו עוד זיווג מוצלח כזה: סינמטק שדרות ופאב הליבובסקי משלבים ידיים וכולם מוזמנים להקרנת חברים של שובר הקופות "וונדר וומן" בכיכובה של הישראלית הנערצת עלי אדמות שהיא לא נטע ברזילי- גל גדות.

אהההה מקרנה! אהה!

אהההה מקרנה! אהה!יום ב' 14.5
21:00 בליבובסקי // דוד מאייר במחווה לכריס קורנל
לפני שנה איבדה תעשיית המוזיקה בכלל וסצנת הרוק בפרט את אחד האמנים והיוצרים המוכשרים ביותר- כריס קורנל, סולן להקת סאונדגרדן שבחר לשים קץ לחייו. הערב הוא כולו מחווה לאגדת הרוק המנוחה במופע מיוחד של דוד מאייר.

מה הסוד שלי? הד אנד שולדרס מנטה. כריס קורנל

מה הסוד שלי? הד אנד שולדרס מנטה. כריס קורנליום ג' 15.5
20:00 בסינמטק // אזימוט ומפגש עם יפתח קליין
סרטו החדש של מייק בורשטיין שזכור לכולנו בזכות דמותו המיתולוגית "קולינמל".
יוני 1967, מדבר סיני. מלחמת ששת הימים, היום האחרון למלחמה, שני חיילים – מצרי וישראלי – נקלעים למוצב או"ם נטוש ומבינים שרק אחד מהם יצא משם חי. לאחר קרב דמים, בעוד זיכרונות מהבית ומהמשפחה מציפים אותם הם מגיעים למסקנה שאולי יש פתרון אחר.
לאחר ההקרנה יתקיים מפגש עם השחקן הראשי יפתח קליין.

20:30 במתנ"ס // דיוות כחול לבן
לרגל חגיגות ה-70 לעצמאות ישראל יצאה הזמרת עדי כהן במופע חדש של מחווה לזמרות הישראליות הגדולות בכל הזמנים, המופע משלב בין שירים של ירדנה ארזי, עפרה חזה וגם מרגלית צנעני. קטעי וידאו ארט וארכיון נדירים ילוו את המופע וגם המחיר סבבה: 30 שקלים לכרטיס. הנה, תציצו כאן.

על במה אחת! ערב דייות ישראליות במתנ

על במה אחת! ערב דייות ישראליות במתנ"סיום ד+ה 16-17.5
20:30 במרכז "אדמה" // פסטיבל קולות האדמה
יומיים מלאים של סדנאות יוגה, טאי-צ'י, קונג-פו ועוד ועוד הפתוחות לקהל הרחב בשילוב הופעות מחול ממיטב היוצרים הישראלים. הפסטיבל בשדרות הוא חלק מהפקה בת ארבעה ימים העוברת בין אוניברסיטת ת"א, אברהם הוסטל וכמובן "מרכז אדמה" כאן אצלנו. הנה כרטיסים.

ויאללה, הלכנו לבלוס חומוס בחינם. שלשום היה העשירי לחודש ואת כל הכסף שלנו שמנו על לדפוק את קפריסין באירוויזיון.

תגובות לדף