חיפוש

קלאסיקו משודר כהלכה, ציפי שביט במרחק הליכה ומסיבת שישי שתשאיר אותך קצת מעוכה.

עד שהמסלול המפרך של ג'ירו ד'איטליה יעבור גם בשדרות ונזכה לראות עשרות גברים בטייטסים ורודים שלא משאירים מקום לדמיון- יקח קצת זמן. בינתיים,  הבאנו לכם כמה דברים שיזיזו אתכם מהמסלול המפרך שלכם- מהספה למקרר וחוזר חלילה. 

יום א' 6.5
21:30 בליבובסקי // סופר קלאסיקו –על מסך ענק
עד מתי תשבו לראות את משחק הכדורגל המסוקר בתבל ב39 אינטש שקניתם בדיל מהשופרסל ידידיי? הליבובסבקי מזמין אתכם לראות משחק כמו שרואים משחק- מסך ענק, בירה בצד וחברים מסביב.
למי? גברים שעוד לא נכנעו לחיים ונשים משובחות שיודעות שריאל זה אלו עם הלבן.

"נו בוא שנייה נעשה כמו בטיטאניק!". קלאסיקו בליבובסקייום ב' 7.5
17:00 בסינמטק // הריבוע
סרט מבריק ומעורר מחשבה בכיכובו של רובן אוסטלנד.
כריסטיאן, האוצר הראשי של מוזיאון לאמנות מודרנית עומד להשיק תערוכה חדשה שמבקשת לחשוף את המימד הטוב שבאדם. לאחר שהוא מסייע לאישה במצוקה ברחוב, הוא מגלה שהארנק שלו נגנב ומכאן מתחילה שרשרת אירועים שבוחנת את הצד המוסרי שלו. אוסטלנד זכור לנו בעיקר בזכות ”כח עליון” וגם כאן הוא ממשיך לבחון את הגבריות האירופאית מחוץ לאיזורי הנוחות שלה. "הריבוע" קטף בשנה האחרונה פרסים די נחשבים (פסטיבל קאן, האקדמיה האירופאית) אז שימו עין.
למי? לקהל שמאס בסרטי "הנוקמים- עידן החירטוט 9".

"מי זרק את הזית?! אני לא צוחק!". "הריבוע" בסינמטק.20:30 מתנ"ס שדרות // אמי הגנרלית
עיבוד חדש להצגה שכתב אלי שגיא והופקה לכבוד חגיגות ה70 לארצנו. סיפור המחזה היווה גם בסיס לסרט הפולחן הנושא את אותו השם. בהצגה מככבת ציפי שביט המגלמת אמא שנוסעת לבסיס מרוחק כדי להביא לבנה אוכל ומתחילה שרשרת של טעויות.
מחיר כרטיס: 80 שקלים אבל ציפי שביט! בשדרות!
למי? אנשים שמספרים לנו שפעם היה פה שמח.

מעולה גם ממרומי גילה. ציפי שביט במתנ

מעולה גם ממרומי גילה. ציפי שביט במתנ"ס.יום ה' 10.5
21:30 בסינמטק // הבלתי נראים
״הבלתי נראים״  מספר את סיפורם של ארבעה יהודים שהצליחו לשרוד את השואה בדרכים יצירתיות: חני לוי, בת 17 שאיבדה את שני הוריה ותודות לשערה הצבוע בלונד היא שקופה לרודפיה. סיומה שונהאוז ירד אף הוא למחתרת, מזייף דרכונים ובעזרתם הוא מציל עשרות יהודים ומצליח לחיות חיי הרפתקאות הכוללים יאכטה ומסעדות יוקרה בברלין. אויגן פריד מצטרף למחתרת ומפיץ כרוזים נגד המשטר, ורות ארנדט חולמת על חיים באמריקה, בעודה מתחזה לאלמנת מלחמה המגישה מעדני גורמה מהשוק השחור בדירתו של קצין משטרה.
למי? למי שאוהב היסטוריה אבל נרדם בשיעורי היסטוריה.

21:00 בליבובסקי // חמישיכור – יובל גבע
סוגרים שבוע בראש טוב עם מסלולי השתייה ללא תחתית שישמרו לכם על הכיס אבל יסדרו לכם הנגאובר לבוקר הבא. על העמדה הערב: יובל גבע.
למי? למי שלשכוח מהצרות מעוניין אך קצר במזומן.

למי שצריך את זה כתוב. הלו

למי שצריך את זה כתוב. הלו"ז המלא.יום שישי 11.5
10:00 בסינמטק // החלוצים (הקרנה חד פעמית)
סיפור הקמתה של העיירה שדרות מנקודת מבטם של העולים הראשונים שהובאו במשאיות באישון לילה למעברה שוממת במדבר ולמרות הקשיים נשארו והקימו בה עיר בעלת צליל ייחודי משלה.
בסיום ההקרנה מפגש עם יוצר הסרט ד"ר אהרל'ה כהן.
למי? לאנשים שהתרגשו עם "סלאח פה זה ארץ ישראל".

דע מאין אתה בא.

דע מאין אתה בא. "החלוצים" בהקרנה חד-פעמית בסינמטק.13:00 בנחל-עוז // ערימה של חבר'ה על הדשא
מסיבה קיצית בדשא שליד הפאב בנחל-עוז עם הופעות של KING KAPPA ו MALABI TROPICAL. בהפקה מבטיחים לנו גם דוכני חומוס עם מנות מפתיעות, מלבי קר והמון עראק לימונים שיצנן את החום ויחמם את הלב. המסיבה היא לזכרו של ניר גוילי ז"ל, סטודנט שהתגורר בנחל-עוז והיא ומופקת על ידי חבריו הטובים.
למי? למי שלא הלך לים ורוצה מסיבה עם ערך.

וזהו. שבוע מבורך לכם שדרות. תסתכלו תמיד למעלה למה יש עפיפונים בשמיים והם תמימים כמו עהד תמימי.

תגובות לדף