חיפוש

השבוע בשדרות רינו צרור בא לבקר, הליבובסקי האמיתי חוגג 20 ואנא RF מה עוד?
רינו צרור העיתונאי החד ביותר בסביבה מגיע למכללה להקרנה ושיח על סרטו החדש והמטלטל "יהודים פעם שלישית", ג'ף ליבובסקי חוגג 20 שנים לשטיח החדש שלו, ANNA RF באים בתחפושות של יום מעשים טובים להוציא מכם את הילד הרע ולראשונה בישראל וטרינר על הבר בפאב שדרות. 
הנה זה בא...

יום ב' 12.3
19:00 במכללת ספיר // מפגש עם רינו צרור והקרנת סרטו החדש "יהודים, פעם השלישית"
קהילות "תוצרת הארץ" בשדרות מזמינות אתכם למפגש עם היוצר רינו צרור ולצפיה משותפת בסרטו ושיח בנושאי החברה הישראלית. האירוע פתוח לכולם ויתקיים באודיטוריום בניין 1.
למה: הזדמנות למפגש ושיח עם אחד היוצרים הנחשבים והמשפיעים בחברה הישראלית.


21:00 בסינמטק // ביג ליבובסקי – מחווה 20 שנה לסרט

אם צירוף המילים "That rug really tied the room together" לא אומר לכם כלום כנראה שיש לכם בולען בהשכלה ואתם חייבים לצפות בסרט הקאלט של האחים כהן, שהתחרה על תואר הקומדיה הטובה בשנות ה-90. 
לוס אנג'לס בתקופת מלחמת המפרץ. ג'ף ליבובסקי, בטלן מובטל התקוע בעידן שנות ה- 70, מסתבך עם מאפיונרים גרמניים בגלל חוב של אשתו של ג'ף ליבובסקי אחר. הוא הופך להיות מעורב בפרשת חטיפה ותשלום כופר, רומן עם אומנית נימפומנית ובהסתבכות עם העולם התחתון.
למה: כי זה על מסך ענק ואפשר לבוא בחלוק וכפכפים!


ובמתחם הפאבים...

20:00 פאב שדרות // וטרינר על הבר

וטרינר אמיתי בשר ודם יספר לכם כל מה שרציתם לדעת על החברים על ארבע ומעולם לא נבחתם לשאול. מיאו מיאו, האו האו, גררררר ופרררר. הכניסה לבעלי חיים אסורה... סתםםםםםםםםםםםם!! 
למה: כי הכלב אכל לנו את השיעורים ונהיה משעמם בבית.

21:00 'זה' בשדרות // סטודנט מנגן – ראם כהן
ערב טכנו מחשמל במיוחד עם ראם כהן שיסנתז לכם את הביטים המעיפים עם המנגינות המרימות שיקפיצו אתכם לחלל. למה: כי העיר הזו צריכה סצינת טכנו ויפה סטודנט אחד קודם.

יום ג' 13.3
21:00 ליבובסקי // ליגת אלופות על מסך ענק
השותף שלך צועק שהרעש מפריע לו להתרכז בלימודים, לבת הזוג נמאס שחברים שלך לא קולעים קליפות לצלחת או שסתם חנוק לך כבר בבית? אז בוא עם החבר'ה לצפות בליגת האלופות על מסך ענק, עם אווירה טובה, בירה קרה ונשנושים קצת יותר מושקעים מגרעיני עפולה. 
למה: כי אמא לא מרשה לכם לאכול חמץ בסלון כבר מפברואר.

יום ד' 14.3
20:30 'זה' בשדרות // ANNA RF בהופעה – יום המעשים הטובים
הזה בשדרות ואגודת הסטודנטים מרימים את האירוע המרכזי של "יום המעשים הטובים" בשדרות עם הופעה של ANNA RF שהדליקו את יוטיוב עם מיליוני צפיות, הרקידו חצי עולם בקיץ עם סגנון החפלה-אלקטרוני הייחודי שלהם והוציאו לאחרונה אלבום רביעי. חוץ ממסיבה לפנים יהיו במקום דוכני הסברה למאבקים חברתיים, דוכנים לקידום המאבק לשחרור אברה מנגיסטו, דוכני מכירה שהכנסותיהם ילכו לתרומות ועמדות התרמה לכל מי שירצה לפתוח את הלב והכיס. עלות הכניסה 10 שקלים.
למה: כי אין כמו תירוץ טוב להיות ילד.ה רע.ה!יום שבת 17.3
21:30 סינמטק שדרות // להתראות שם למעלה
המלצת החודש! הסרט זכה ל- 13 מועמדויות לפרסי הסזאר, משתתף בפסטיבל הקולנוע הצרפתי,יוקרן במועדון טרום בכורה ב14/3.להתראות שם למעלה מספר את סיפורם של אדואר פריקור, אמן מחונן, וחברו מנהל החשבונות - אלבר מילאר. היכרותם בשדה הקרב של 1918 קושרת את גורלם לנצח, ובאקט של הישרדות ונקמה כנגד מפקדם תאב הכח והבצע, הם מתכננים תרמית מונומנטלית משל עצמם....תוך שימוש במסכות, תלבושות ומוסיקה, הסרט מספק יופי חזותי, עושר קולנועי וצלילה אל נפשם מלאת הרבדים של הגיבורים.


תגובות לדף