חיפוש

פול טראנק בברור חיל, ליאם ניסן באישון ליל ודרום אדום מתרחק ממנו אלף מייל.
24-18 בפברואר - השבוע בשדרות והסביבה
סינמטק שדרות בסרטים די שווים, ערב היפ-הופ בפאב לחסרי שורשים ופסטיבל אורבני שמסתיים משאיר אותנו בקרשים. הנה הרשימה, עכשיו תחליטו מה לובשים.

צילום: יחצ

אחים על פול. פול טראנק באוסוולדויום ג' 20.2
21:00 באוסוולדו // פול טראנק בהופעה
כנראה שעבודת שטח די משתלמת: אחרי שחרשו את הארץ בהופעות וכבשו את המצעד של גלגלצ עם הלהיט As a stone , פול טראנק הם כבר לא להקה מחתרתית ליודעי דבר בלבד. רביעיית הגרוב והבלוזרחית מגיעה ,כחלק מהטור של האלבום ה-3, לאוסוולדו בקיבוץ ברור חיל  להקפיץ את התקרה. אז כמו שאומרים ביידיש Shake your money maker ויאללה כרטיסים כאן.יום ד' 21.2
19:30 בסינמטק שדרות // מבוסס על סיפור אמיתי (טרום בכורה)
החדש של רומן פולנסקי עכשיו בטרום בכורה בסינמטק שדרות.
עמנואל סינייה ואווה גרין מככבות במותחן פסיכולוגי שבמרכזו סופרת הנקלעת למחסום כתיבה חמור, ומעריצה גבולית שנחושה להחזיר את הכותבת למסלול. בין השתיים מתפתחת מערכת יחסים לא בריאה, כולל דרדור לכדורים מסוכנים, ממנה רק אחת מהן תצא כשהיא על רגליה. פולנסקי עושה כאן סרט צרפתי מעניין, וכמו בכל דבר שהוא נוגע (למעט קטינות, לכאורה לכאורה), התוצאה משובחת. 
לסרט תלווה הקדמה מאת אלברט גבאי, מרצה ומבקר קולנוע.

מבוסס על קולנוע צרפתי.

מבוסס על קולנוע צרפתי. "מבוסס על סיפור אמיתי" בסנימטק21:00 בפאב שדרות // ערב היפ הופ

פאב שדרות מזמין אתכם להתחבר לשורשים האמריקאים שאין לכם. ההיפ הופ-סול-ראפ-אר אנד בי סובב את כולנו כבר שנתיים כאילו 2005 לא חלפה לה והאמת?! לא רוצים שהיא תחלוף. יו אול וולקאם.

דאממממממממ. ערב היפ-הופ בפאב שדרות

דאממממממממ. ערב היפ-הופ בפאב שדרותיום ה' 22.2
20:30 במרכז אדמה // It's now. It's never – מופע מחול של דפי אלטבב.
אם חשקתם בתרבות בגובה העיניים לקראת סוף השבוע, שימו דעתכם על מופע המחול של הרקדנית והכוריאוגרפית עטורת הפרסים דפי אלטבב שיתקיים במרכז אדמה. מלבד המופע, יתקיים גם מפגש אומן והדגמות. פרטים נוספים וכרטיסים באתר.

צפוף כמו חדר חקירות בלהב 433 השבוע. הלו

צפוף כמו חדר חקירות בלהב 433 השבוע. הלו"ז המלאיום ו' 23.2
12:00 ברחבת העירייה // פסטיבל אורבני שדרות – בפעם האחרונה לעונה!
נועלים את הפסטיבל האורבני האחרון לשנה זו וכמו בכל שישי בחודש האחרון, מתחם הפאבים יתנהג כאילו לא צהרי היום. מתקנים והפעלות לילדים, דוכנים, פינות ישיבה והופעות חיות בפעם האחרונה השנה, לפחות במסגרת הזו.
כל הפרטים כאן. 

אם אתם תיירים ונחתתם בשדרות לראשונה (תתביישו לכם!) הנה מפת הגעה


פסטיבל אורבני שדרות. צילום: גונן בשיא

פסטיבל אורבני שדרות. צילום: גונן בשיאיום שבת 24.2
21:30 בסינמטק // הנוסע
ליאם ניסן הוא שוב הכל-יכול מיוסר אבל זה לא מונע ממנו להיות מצוין.
ניסן הוא שוטר לשעבר וסוכן ביטוח בהווה. הוא מפוטר מעבודתו ומוצא עצמו עומד מול משבר הולך ומתפתח. בדרכו הביתה ברכבת, הוא מקבל מנוסעת מסתורית הצעה מפתיעה שלא יכול לסרב לה: לאתר עבורה נוסע אלמוני בתוך הרכבת, לפני שזה יגיע לתחנה האחרונה. אם יסכים, יקבל סכום כסף משמעותי. ליאם יקירנו לא למד שאין מתנות בחיים האלו וכאן מתחילה הדרמה. סרט מעולה שמספק את הסחורה לחובבי הזאנר ובאופן מפתיע, מצליח שלא לעייף את אלו שלא. 

כל עוד לא נמאס לו, לנו לא נמאס. ליאם ניסן ב

כל עוד לא נמאס לו, לנו לא נמאס. ליאם ניסן ב"הנוסע".יאללה זזנו. אם גם לכם יש משהו מעניין, אירוע מכונן או שסתם בא לכם להתלונן, דברו איתנו בפרטי
מבטיחים שלא תקבלו יחס צונן.
תגובות לדף