חיפוש

פסטיבל דרום אדום מגיע לשדרות בכל שישי!

מזג אוויר מושלם, מוזיקה משובחת, אוכל מכל סוג שתבחרו ואווירה של פסטיבל בכל שישי בשדרות? גברת, עזבי את הסירים ובואי ליהנות!


חגיגה לכולם! דרום אדום בשדרות. צילום: גונן בשיא

חגיגה לכולם! דרום אדום בשדרות. צילום: גונן בשיא התרגלתם שפסטיבל דרום אדום זה פקקים בדרך לקיבוצים שסביב שדרות? תחשבו שוב.

כחלק ממגמה הולכת וגוברת של שילוב העיר שדרות באירועי התרבות בצפון הנגב, השנה, פסטיבל דרום אדום מגיע גם לעיר שלנו. עיריית שדרות והעסקים המקומיים שילבו ידיים ויצרו את פסטיבל אורבני שדרות. מה זה אומר? זה אומר שבכל צהרי יום שישי בחודש פברואר, מתחם הפאבים התוסס יתנהג כאילו השמש שקעה ויציע לתושבים (ולתיירים! בשדרות!) את כל מה שיש לו להציע וטיפה יותר.


אז מה יהיה לנו שם?


המתחם עצמו יהיה מקושט בצבעי הפסטיבל ומוזיקת רחוב תנעים את אוזניכם ותכניס אתכם לאווירה. ברחבה הגדולה (מול העירייה בדיוק) יפוזרו פינות ישיבה מרופדות לעצלנים ודוכנים מגניבים שיציעו את מרכולתם: כדים ומוצרי קרמיקה, תיקים ואקססוריז, דוכני נומרולוגיה ומיסטיקה ואיך אפשר בלי: פרחי כלניות!


חגיגה בלב העיר! צילום: גונן בשיא

ומה כבר לא נאמר על המתחם הקולינרי המשובח שצמח כאן יש מאין?! אם חשקה נפשכם באיזה קוסקוס אמיתי וירקות חמוצים בצד לקראת שבת המלכה קפצו למיטל- מטבח בריא שתפנק אתכם ואת בטנכם באהבה גדולה. אתם יותר בקטע איטלקי היום? ממש מצד שמאל נמצאת פסטה וזהו המדהימה. השקשוקה שכולם בעיר מדברים עליה? 4 מטר מערבה אצל הפגז של אלבז. קמתם במצב רוח לטורטייה עם אלף רטבים? מקסיקו 70 ממש בהמשך. המבורגר משובח יש גם  ברד וגם  אצל הפסאז' המוצלחות שיעשו לכם שמח. בקיצור, תודיעו בבית שלא יפתחו ציפיות לגבי הרעב שלכם הערב.


אנשים שמחים יותר בצהריים! פאב שדרות צילום: גונן בשיא

אנשים שמחים יותר בצהריים! פאב שדרות צילום: גונן בשיאנרגעתם? בואו שבו על בירה באחד משלושת הפאבים המוצלחים שצמחו כאן: הליבובסקי, פאב הזה וגם פאב שדרות יתפקדו במתכונת מסיבת צהריים כשהאחרון יציע גם את הפתעת העונה פיצה ארטישוק שנאפית בעבודת יד ממש במקום ועושה את הבירה שלכם יותר שמחה ממה שהיא לבדה. עכשיו כשהבטן שמחה והראש כבר מעט מרפה, תנו לשמש הטובה (אחלה תחזית יש לנו לשישי הקרוב!) לקפוח על ראשיכם בזמן שתרבוש המדהימים מציעים לכם הופעת רחוב ממש מולכם.


אז יאללה בואו! פסטיבל אורבני בשדרות

אז יאללה בואו! פסטיבל אורבני בשדרותאז את הכלניות והפקקים והבוץ תשמרו אולי ליום שבת כי בחודש הקרוב, בכל יום שישי, יש ממש כאן חגיגה שלא כדאי לכם לפספס.

תגובות לדף