חיפוש

וודי אלן על גלגל, חפלה מזרחית באורגינל ופואטרי סלאם מהז'ורנל


 ראשון- שני 28-29.01.18


וודי אלן וודי אלן... חוץ מלייצר שערוריות ולהתחתן עם הבת המאומצת שלו, הבמאי היהודי-אמריקני יודע גם לעשות סרטים שעושים לכם טוב על הנשמה. והפעם: "גלגל ענק". שיתוף הפעולה הראשון שלו עם קייט ווינסלט ("טיטאניק", "המלבישה") וג'סטין טימברלייק שאין צורך להציג, מוכיח את עצמו והסרט הוא חוויה לעיניים. תקציר עלילה ומועדי הקרנות בסינמטק שדרות תמצאו כאן.

מומלץ במיוחד ל: חובבי סרטים שאינם קלישאה.

 

ואם כבר מדברים על הסינמטק, אז ביום שני, תחל שם סדרת הרצאות וסרטים תחת השם הארוך אך המחייב "מנהיגות, מודיעין וקבלת החלטות במלחמת העולם השנייה". הנושא הראשון בסדרה יהיה ראש הממשלה האייקוני, האיש, הסיגר והפאסון ווינסטון צ'רצ'יל אז משעמם לא יהיה.

מומלץ במיוחד ל: אוהבי תה בכוסות גדולות ובעלי חבילה מורחבת של ערוץ ההיסטוריה.


ויש עוד דברים כגון! הלו

ויש עוד דברים כגון! הלו"ז המלא.


שלישי-חמישי 30.1-01.02.18


ובצד השני של העיר...


פאב שדרות נותן בראש כבר חמש שנים ברציפות וביום שלישי הקרוב הוא לא יחרוג מהרגלו. חן והחבר'ה מארגנים חפלה מזרחית אורגינלית שתזיז את ישבנכם אנה ואנה ואת ראשכם בין דנה ואח של חנה. הנאה ופופקורן על חשבון הבית מובטחים, הדואט של שלומי שבן וחווה אלברשטיין לא.

מומלץ במיוחד ל: מחבקי עראק איילים ותקליטים של חיים משה.

 

מרכז שדרות-אדמה הוא סטודיו למחול ותרבות השוכן לו במבנה שהיה שייך בעברו לאולפנת אמי"ת (אם תהיתם למה הוא נצבע בוורוד לאחרונה). בין שלל הפעילויות, תמצאו גם את "תרבות יום חמישי", בה מתארחים אירועים בנושאים משתנים בכל שבוע. בחמישי הקרוב יתקיים שם ערב "סלאם ג'אם" שיחבר בין פואטרי סלאם (חפשו בגוגל ותתאהבו או תלחצו כאן ותתעצלו) למוסיקה.

מומלץ במיוחד ל: מאזיני FM88 לפני תאגיד השידור.

 

יש לכם אירוע ואתם רוצים לחשוף? המלצה על משהו סוף?

מישהו צריך את הילד מהגן לאסוף? דברו איתנו כאן, יש לנו סבלנות עד אינסוף.

שבוע טוב שדרות!תגובות לדף