חיפוש

מחמם רגליים? 6 גאדג'טים מיותרים ממש לחורף!

קר לכם בחוץ? תתנחמו כי יש אנשים שקר להם גם בפנים.

במיוחד לכבוד גל הקור השוטף אותנו הכנו לכם את מצעד 5 הגאדג'טים המיותרים ביותר (ואחד ממש לא) שיעזרו לכם לעבור בשלום את החודשיים האלו בשנה שמורידים לנו את השיזוף.

מוכנים?! #התחלנו


 

#1 מחמם לכפות הרגליים


חכם סיני אמר פעם שבשביל להילחם בקור צריך לסגור את הקצוות. לכן אנחנו לובשים כפפות וגרביים עבים בחורף, ולכן קר לנו באף (ועדיין לא המציאו מוצר שיעשה משהו בנידון). אז אם גרביים עבים לא עושים בשבילכם את העבודה, קבלו את מחמם כפות הרגליים האולטימטיבי. הוא מגיע בצורה של מדרס לרגל ואפשר לכוון אותו בעזרת שלט אלחוטי לשתי דרגות חום שונות.

מחיר: החל מ68$


נגמרו הצרות בעולם. מחמם רגליים

נגמרו הצרות בעולם. מחמם רגליים


 #2 מחמם USB לכף היד


כן חברים, גם לרמה הזו הגענו: אתם צריכים להגיש עבודה באמצע ינואר אבל עצלנים מכדי להוציא את היד מתחת לשמיכה? אל דאגה. הנה לכם מחמם ידיים שהוא גם משטח לעכבר וגם מגיע בעיצוב התואם את אישיותכם הרכה.

מחיר: החל מ13$


שיא חדש של עצלנות. מחמם כף היד

שיא חדש של עצלנות. מחמם כף היד


 


#3 כובע (גם) לזקן


לאף אחד לא ברור מדוע אנחנו צריכים לחמם זקן אבל היי! מי אמר לכם לחשוב יותר מידי?! בכל מקרה, מחמם הזקן עשוי מ100% אקרילק שימנע תחושת גירוד בשערות פניכם וגם יתכוונן לצורת הזקן.

 מחיר: 34.99$


בפעם הבאה: מחמם תנוך אוזן ימין.

בפעם הבאה: מחמם תנוך אוזן ימין.


 

#4 נמנמת מחוממת!


ובתואר המוצר שאיך לא חשבו עליו קודם הרי הוא כל כך גאוני ופשוט: מחמם הפיג'מות!

אזרתם אומץ, נכנסתם למקלחת באמצע החורף ואתם מנסים לדחות את הקץ? לא עוד! שימו את בגדי השינה שלכם בתוך השקית האדומה ותוך עשר דקות תהיה לכם נמנמת מחוממת להיכנס אליה. המוצר הגאוני גם מתקפל לכחצי מגודלו אז הוא אידאלי לדיל הבא שסגרתם לבוקרשט.

מחיר: 39.95$

 


שימושי יותר מרוב הדברים שקנית במקס-סטוק. מחמם הפיג'מות!

שימושי יותר מרוב הדברים שקנית במקס-סטוק. מחמם הפיג'מות!
#5 כפפות שתוכלו לחיות אתן


מה כבר ביקש בן אדם? פרנסה טובה, אישה יפה וכפפות שלא צריך להוריד אותן כדי להתעסק בסמארטפון. אז ארגנו לכם זוג כפפות נחמדות של THE NORTH FACE, על שאר הרשימה תתארגנו לבד.

מחיר: 148 ש"ח

 

במיוחד לדור המסכים. כפפות טאצ'.

במיוחד לדור המסכים. כפפות טאצ'.


 


#6 מחמם לכם את השוקו


או את הנס קפה ואם אתם מעל גיל 40 בעת קריאת שורות אלו אז גם את התה שלכם. אחלה של גאדג'ט שגם מגיע בגרסה מתקדמת ומגניבה יותר שלא ייתן למשקה שלכם להצטנן.

מחיר: החל מ20$


גם מחמם, גם מהמם. שומר חום למשקאות

גם מחמם, גם מהמם. שומר חום למשקאותרוצים עוד רשימות מעניינות? יש לכם רעיונות לכתבות שהייתם רוצים לקרוא או לכתוב? כתבו לנו כאן ותזכרו שאף אחד לא באמת צריך מחמם לזקן.

 

:

 

 

 

 

תגובות לדף