חיפוש

השבוע בשדרות (23-17 בדצמבר) מדריך פנאי ותרבות בעיר
השבוע בשדרות 17-23.12

יום א' 17.12
20:00 בגרין פאב קיבוץ נירעם
- פסטיבל מאירים את הנגב ה-3 // הקרנת סרט קאלט, לאה לב בסטנד אפ בועט ו-FAWA בהופעה חיה
במסגרת פסטיבל מאירים את הנגב 3 בגרין תפתחו את השבוע בערב גדוש בבילויים. בשמונה בערב יוקרן הסרט "מיגונית ושמה תשוקה" שהוא סרט על גיבורה המפתחת אובססיה למיגוניות - מתוכה מתפרצות דמויות נשיות ללא שליטה. לאחר ההקרנה יתקיים מפגש עם היוצרות – שרון שלי ואושרת שטרן. ב 21:30 יתחיל מופע סטנד אפ של הקומיקאית לאה לב המוכרת מ"הישראליות" ו"מועדון לילה". וב 22:30 להקת FAWA תבצע מופע קאברים אקוסטי.21:00 בפאב שדרות // ברברת - בואו לבלבל ת'שכל
ערב ברברת הוא ערב מילה מדוברת / Spoken Word המקבץ את מיטב הלרלרנים והברברנים מהעוטף לערב אינטימי בו הם יפתחו את המגירה וישתפו עם קהל הבליינים מילים חדות כתער. הערב פתוח לכלל החיות המנוסות והפחות מנוסות. אז בואו לבלבל ת'שכל.


יום ב' 18.12
21:30 באולם קיבוץ דורות
- פסטיבל מאירים את הנגב ה-3 // מופע סטנד אפ והופעה חיה
אירוע נוסף שמתקיים במסגרת פסטיבל מאירים את הנגב 3. בבשעה תשע וחצי יופיע הקומיקאי אסף יצחקי עם חומר מקורי, חסר גבולות ומעצורים. בעשר וחצי יופיע הזמר שביט נוי מכפר-עזה בהופעת בכורה במאפיה בדורות.

22:00 בזה בשדרות // ECHO בהופעה חיה
אקו מורגנשטרן מהצמד המקפיץ ECHO&TITO מגיעה להופעה חיה ומקפיצה ב"זה" עם שירים מהאלבום החדש שלה שכולו בעברית. רספקט!יום ג' 19.12
20:00 אולם קיבוץ דורות - פסטיבל מאירים את הנגב ה-3 // הרצאה, מופע סטנד אפ והופעה חיה של אבטיפוס
אירוע נוסף שמתקיים במסגרת הפסטיבל. בשמונה ירצה ד"ר עידו נבו ממכלת ספיר על הקשרים בין ספורט ופוליטיקה בישראל ובעולם. בתשע וחצי באולם בקיבוץ דורות יופיע הקומיקאי אורי חזקיה ובעשר וחצי במאפיה בקיבוץ דורות תופיע הלהקה המיתולוגית משנות ה-90, "אבטיפוס".
לכרטיסים לחצו פה21:30 יאסו - כפר איילים בשדרות // מסיבת חנוכה
אין דבר יותר מבלבל ממסיבת חנוכה בפאב יווני אבל עם מסלולי שתיה מפנקים ואחלה וייבז אנחנו די בטוחים שאנטיוכוס ויהודה היו מעיפים כמה צ'ייסרים באוויר ואולי אפילו זורמים על הדלקת נרות. עובדה לא חשובה: ביוונית לחיים זה 'יאמאס'.


יום ד' 20.12
21:00 בסינמטק // אמהות רעות 2: לשרוד את החג
איימי, קיקי וקרלה, חוזרות להתמרד נגד האתגרים והציפיות של חג המולד, בתקווה ליצור חופשה מושלמת עבור משפחותיהן. ואם זה לא מספיק קשה, הן צריכות לעשות את כל זה בעת אירוח אויבות החגים האולטימטיביות: האימהות שלהן.יום ה' 21.12
20:15 בסינמטק // הסמוראי – קלאסיקה קולנועית
ג'ף הוא מתנקש מקצועי, קפדן וקר מזג. לאחר שהוא משלים משימה מטעם ארגון פשע, הוא מוצא עצמו בעיצומו של סיוט מתמשך: מאבק כפול – בגנגסטרים ששלחוהו ובנציגי המשטרה, שדולקים בעקבותיו.


תגובות לדף