חיפוש

השבוע בשדרות (16-10 בדצמבר) מדריך פנאי ותרבות בעיר
יום ב' 11.12
19:30 בסינמטק // הקרנת "ללא ארץ" ומפגש עם הבמאית שרון חוטר
זוכה התחרות הישראלית בפסטיבל אפוס. דוקו-מסע-מוסיקלי העוקב אחר עדי חבוס - אמן רחוב, צלם, צייר ומוסיקאי המייצג זן נכחד של אמנים. הוא מסרב להיכנע לתכתיבי הנורמה ומנהל אורח חיים קיצוני בו הוא חי מהיד לפה ומקריב את הכל לשם האמנות. עדי עזב את ישראל לצמיתות לפני עשרים שנה ומאז חי חיי נוודות ללא-ארץ. המעקב אחריו מעלה שאלות סביב הסוגיה מה היא הצלחה- האם היא נמדדת בכסף או בבחירה הבלתי מתפשרת לרדוף אחר חלומך. בסיום ההקרנה יתקיים מפגש עם במאית הסרט שרון חוטר-ישי.20:00 בזה בשדרות // סטודנטית מנגנת – שני מוריס
ליין הסטודנטים המנגנים של ה"זה" בשדרות ממשיך. השבוע מי שתרים לכם את הערב היא שני מוריס.

21:00 ביאסו // היאסו לובש הודו ובמה פתוחה
היאסו בכפר איילים בשדרות מזמין אתכם להפגין את כישורי השירה והנגינה שלכם בערב במה פתוחה באווירה סטודנטיאלית אז בואו להרשים את החברים. לאחר מכן ממשיכים עם מוזיקה אלטרנטיבית מהמזרח ויוצע תפריט הודי מיוחד.


יום ג' 12.12
20:00 בסינמטק // התלמיד
יום זכויות האדם הבינלאומי. מבוסס על המחזה הגרמני "קדוש מעונה" של מריוס פון מיינברג. סיפורו של הנער הרוסי, וניאמין, ניאמין, המפתח אובססיה לתנ"ך. קורא בו שוב ושוב, מצטט ממנו ללא הרף. הקנאות שלו מתפרצת בשיעורי שחיה, כשהוא מסרב להתפשט מסיבות דתיות. אז הוא דורש ללמד בבית הספר את תאוריית הבריאה לצד מדעי הטבע. אמא שלו חושדת בסמים, המורה לביולוגיה מנסה לדבר על לבו, אבל וניאמין מאמין שהוא לבדו יודע להבחין בין טוב ורע.

21:00 בליבובסקי // ריפיל ב-10
אמצע השבוע זו הזדמנות טובה לשבת עם החברים ולשתות בירה במחירי רצפה. בשלישי הזה תזמינו שליש וכל מילוי מחדש ב-10 שקלים בלבד.

יום ד' 13.12
20:00 בסינמטק // הקרנת "החקירה" ומפגש עם היוצר ד"ר ארז פרי
ב-1946 ממתין רודולף פרדיננד הס, מפקדו הראשון של מחנה הריכוז וההשמדה אושוויץ, למשפטו בכלא הפולני. אלברט, שופט-חוקר צעיר, מתמנה לחקור את הס ולהוציא ממנו הודאה מלאה ומושלמת.
המפגש ביניהם חושף בהדרגה את השגרה המפחידה ואת הבנאליות של הרוע שהונהגה במחנה. הסרט מבוסס על אוטוביוגרפיה שכתב הס בזמן שהיה בכלא הפולני לפני הוצאתו להורג.יום ה' 14.12
21:00 בפאב שדרות // ערב רגאיי והופעה חיה – Head Quattaz
החורף הגיע וזה זמן טוב לסגור שבוע קריר בווייבים טובים עם מוזיקת רגאיי והופעה חיה של הד קוואטז שתחמם לכם את הלילה.


21:00 בליבובסקי // מסיבת חנוכה
בואו לסגור את השבוע במסיבת חג מופרעת בליבובסקי עם מוזיקה טובה, אלכוהול במחירי חג ואווירה שתאיר לכם את החושך.

יום שבת 16.12
20:00 פתיחת פסטיבל - מאירים את הנגב 3 // מועדון לחבר - קיבוץ ארז
סולן להקת הג'ירפות, מיסטר גלעד כהנא, בא לאלתר לשיר ולדבר פריסטייל על הביט של עטר מיינר. אז אם אתם בקטע של מוזיקה איכותית וממכרת תגיעו!


תגובות לדף