חיפוש

סייבר מה? כל מה שצריך לדעת על יום הקניות המטורף ברשת

סייבר מאנדיי 2017 יתקיים השנה ביום שני ה-27 בנובמבר 2017. במקור, לפני עידן הרכישות המסיביות באינטרנט, בלאק פריידי (יום שישי האחרון בחודש נובמבר, חל השנה בשישי האחרון 24.11.17) היה מוקדש להנחות ענק בחנויות הקניונים ואילו סייבר מאנדיי היה מציע הנחות ענק על רכישות און ליין.


בדרך כלל מאופיינים ימי סייבר מאנדיי במבצעים מעולים על מוצרים טכנולוגיים, אלקטרוניקה ואופנה. המבצעים יחלו באופן רשמי אמנם רק ביום שני אבל זה חלק גדול מהאתרים כבר החלו להציע הנחות גדולות על מגוון מוצרים נבחרים כבר היום. הנה הטיפים שלנו ליום קניות משתלם במיוחד!


 

כל מה שאתם צריכים בהנחות ענק. סייבר מאנדיי

 א. מי שמתכנן מראש - מרוויח


מומלץ להחליט לפני הסייבר מאנדיי מהם המוצרים שאנחנו מחפשים, ומהו התקציב הסביר לרכישתם. החלטה כזו תעזור לאתר מבצעים טובים מצד אחד, ומצד שני להימנע מקניות אימפולסיביות של מוצרים שלא באמת צריך.

המסודרים שבינינו ידעו גם מהם המחירים הרגילים של המוצרים בהם הם מעוניינים, כך שיהיה להם הרבה יותר קל לזהות עסקה טובה כשיראו אותה, ואף ישמרו את המוצרים בעגלת הקניות שלהם באתר מבעוד מועד.


ב. אם אין לכם הרבה זמן לחיפושים - לכו לאתרים הגדולים


אמזוןעלי אקספרסגיר בסטאיביי - חלק גדול מאוד מהמסחר בסייבר מאנדיי קורה באתרים האלה, ולא סתם - הם דואגים לעדכן באופן שוטף הצעות ומבצעים אטרקטיביים מאוד, כדי לוודא שתישארו באתר שלהם זמן רב ככל האפשר, ולא אצל המתחרים.

 

ג. הרשמו לאתר לפני סייבר מאנדיי (Cyber Monday)


אנחנו מניחים שנרשמתם לרוב האתרים החשובים עוד לפני הבלאק פריידי, אבל אם לא - מומלץ להירשם לפני הסייבר מאנדיי, על מנת לחסוך זמן ברגע האמת.

למי שמתכנן לבצע קניה באמזון - מומלץ בחום להירשם כבר עכשיו לשירות אמזון פריים, שמאפשר לקבל הטבות במשלוחים, עדכונים על מבצעים ועוד.


ד. עלויות המשלוח יכולות להיות מרכיב משמעותי מאוד במחיר


עלויות המשלוח לישראל יכולות להיות זניחות בחלק מהמקרים, אך במקרים אחרים הן יכולות להפוך מבצע שנראה מצויין "על הנייר" לקניה לא כדאית.

בנוסף - אתרים גדולים כמו וולמארט (walmart), בסט ביי (bestbuy.com) ואחרים לא מבצעים כרגע משלוחים לארץ, דבר המחייב שימוש בחברות המספקות כתובת מקומית בארה"ב ומעבירות את המשלוחים לארץ - כדוגמת ushops ו-dealtas.


ה. לא לשכוח שיש מסים, ושיש דרכים להימנע מהם


- ייבוא של מוצרים בסכום של עד 75 דולר פטור ממס (מלבד מוצרי טבק ואלכוהול.

- ייבוא מוצרים בשווי 75-500 דולר חייב במע"מ (על כל המוצרים) ומס קניה  על המוצרים שחייבים במס קניה

 - ייבוא מוצרים בשווי 500 דולר ומעלה חייב במע"מ ומכס (על כל המוצרים), ובמס קניה.(על המוצרים שחייבים במס קניה).

תגובות לדף