חיפוש

השבוע בשדרות (5-11) לוח התרבות והפנאי השבועי שלכם
יום א' 5.11
18:30 זה בשדרות // הפי האוור
בין ראשון לחמישי משש וחצי עד שמונה בערב כל תפריט האלכוהול של הזה בשדרות ב-50% הנחה.19:15 בסינמטק // סברביקון

סברביקון הוא פרבר אמריקאי שקט, עשיר ואידילי. המקום המושלם לגדל בו ילדים בסוף שנות ה-50. כאשר משפחת לודג', אחת המשפחות הבולטות המתגוררות במקום, נסחפת לתוך מערבולת של מזימות, תככים ואלימות, סבריביקון נחשף בפנינו כפרבר האפל שהוא באמת – קהילה המורכבת מאנשים מפוקפקים שניחנו בכישרון נדיר לקבל החלטות גרועות במיוחד.


יום ב' 6.11
18:30 בסינמטק // רק האמיצים
סיפורה האמיתי של יחידת הכבאים הקהילתית "גרין מאונטיין הוטשוטס", שבאמצעות נחישות, אימונים מפרכים, הקרבה ומעשי גבורה יוצאי דופן הצליחה להגן על חברים ומשפחות מפני אחת השריפות הקשות והקטלניות בהיסטוריה של ארה"ב.20:30 במתנ"ס // קובי אפללו
קובי אפללו מגיע להופעה חיה במסגרת "במות הפיס" ועלות כרטיס 20 ₪ בלבד. טלפון לבירורים 08-6611555 שלוחה 0.יום ג' 7.11
19:00 בסינמטק // מכתוב
צמד גובים בארגון פשע מוצאים את עצמם כניצולים יחידים מזירת פיגוע ובעקבות כך מחליטים לשנות דרכיהם ולהשיב תודה לאלוהים על ידי מעשים טובים.


יום ד' 8.11
20:00 פאב שדרות // ערב ברברת
יש לכם מסר שאתם רוצים שהעולם ישמע? כתבתם טקסט אבל לא מצאתם חשיפה? אולי בא לכם לשמוע את מה שיש לאחרים לספר? כך או אחרת בשביל זה יש ערב ברברת.

יום ה' 9.11
21:00 בליבובסקי // חמישיכור
שבוע רווי באלכוהול חותמים בליין החמישיכור של שתייה ללא תחתית אז תבחרו את המסלול המתאים ותשתו לרוויה.

21:15 בסינמטק // סושי לטיני

שנים של עבודה בתחום המזון סיגלו לחואנה יכולות מופלאות במטבח, כשידי הזהב שלה חותכות וקוצצות כל דבר במהירות שיא ובדיוק רב. היא מתקבלת לעבודה כעוזרת טבח במסעדה יפנית מקומית, שם היא מגלה עולם חדש של ניחוחות, טעמים ותרבויות. מתוך התבוננות היא לומדת את רזי המטבח היפני. הניצוץ היצירתי שלה מצית מחדש את תשוקתה למזון ואת החלום להיות סושי-שף בעצמה. חואנה תגלה מהר מאד שאין הדבר פשוט. מסורת, תרבות ומגדר עומדים בדרכה. כנגד כל הסיכויים, היא יוצאת למסע של גילוי עצמי, נחושה בדעתה לא לתת לאף אחד לעצור אותה מלהגשים את חלומה.


יום שבת 11.11
21:15 בסינמטק // חזק יותר
קורבן של פיגוע הטרור במרתון בוסטון, ארה"ב, מ-2013, עוזר למשטרה לאתר את הטרוריסטים ומנסה לשקם את עצמו מהטראומה האיומה.תגובות לדף