חיפוש

השבוע בשדרות (13-19 באוגוסט) טיגריסים, סלסה, הופעות חיות ובלה בלה בלהיום א' 13.8

19:00 בסינמטק שדרות // אליבי.קום – alibi.com 
 (רח' הדגל 4, שדרות)
הרעיון המבריק של גרג לסטרט-אפ Alibi.com הופך להצלחה ענקית. מי היה מאמין שרבים ישלמו במיטב כספם כדי שימציאו אליבי לחיים הסודיים שהם מנהלים במקביל. בדרכו להצלחה הגדולה, גרג פוגש את פלו, נערת חלומותיו. כדי לייצר אליבי להיעדרויותיו התכופות, הוא מציג עצמו בפניה כאיש צוות אויר. על אף שפלו שונאת שקרנים, גרג בוחר להמשיך במשחק, אך העניינים מסתבכים כשמסתבר לו שהחותן המיועד שלו הוא מהלקוחות הקבועים של Alibi.com. גרג מוסיף שקר על שקר, עד שהכל מתפוצץ וכולם מוצאים עצמם באותו מלון בריוויירה הצרפתית.


20:00 בסינמטק שדרות // הרקדן (רח' הדגל 4, שדרות)
סיפור חייו של רקדן הבלט הצעיר והמוערך, סרגיי פולונין, מילדותו באוקראינה, דרך לימודיו באקדמיה המלכותית לריקוד באנגליה, המשבר האישי בחייו, ההתגברות עליו, הפריחה מחדש וצילומי אחד הקליפים הנצפים ביותר ביוטיוב - "Take me to Church" של Hozier.


יום ב' 14.8

20:00 בסינמטק שדרות // הנערה האלמונית (רח' הדגל 4, שדרות)
ג'ני, רופאה צעירה ומוכשרת, עובדת ערב אחד עד שעה מאוחרת כאשר מישהו דופק על דלת המרפאה. היא מחליטה לא לפתוח. למחרת המשטרה מוצאת את גופתה של אשה אפריקאית אלמונית וג'ני מבינה שהיא זו שביקשה להכנס למרפאה. היא מתקשה להתמודד עם חלקה באסון ומנסה לגלות מי היתה האשה, מאין באה ומדוע מתה.


יום ג' 15.8

20:30 רד שדרות // מיכל לוטן ולינור עין גדי (ההסתדרות 1, שדרות)
מיכל לוטן שמאחוריה שני אלבומי סולו מגיעה השבוע אל מרפסת התרבות של הרד והיא לא לבד! לינור עין גדי חוזרת למרפסת ולכם מובטח ערב מהנה עם מוזיקה טובה לצד המבורגרים מעולים.


21:00 בפאב שדרות // ערב סלסה (כיכר הנשיא, רחבת העירייה)
החום של אוגוסט בעיצומו ופאב שדרות יביא אתכם לנקודת רתיחה עם ערב סלסה לוהט במיוחד. מוזמנים ליהנות מהמקצבים הלטינים ואם תתעייפו תתפנקו בבירה צוננת שתקרר אתכם.

יום ד' 16.8

20:00 בסינמטק שדרות // הפרה ז'קלין (רח' הדגל 4, שדרות)
פתח הוא איכר צעיר מאלג'יריה ואין דבר בעולם שיקר לליבו יותר מהפרה שלו, ז'קלין, אותה הוא חולם לקחת לתערוכה החקלאית בפריז. כשהוא מקבל את ההזמנה היוקרתית בפני כל הכפר המופתע שלו הוא עולה על סירה לכיוון מרסיי, ממנה הוא מתכנן לחצות את כל צרפת ברגל לכיוון פריז. המסע המשותף של פתח וז'קלין והדרך בה הם עוברים יוצרים הרפתקה אנושית מלאת רגעים גדולים של עזרה הדדית וצחוק מטורף.


יום ה' 17.8

21:00 בגרין פאב ניר עם // טיגריס בהופעה חיה (קיבוץ ניר עם)
הגרין פאב בשיתוף מרכז הצעירים בשער הנגב מפיקים ערב פסיכודלי וצבעוני עם הופעה של "טיגריס" במופע שמשלב אפרודליק וצלילים קאריביים, אז בואו להתקרחן!


מוצ"ש 19.8

21:00 בליבובסקי //ליידי'ז נייט (כיכר הנשיא, רחבת העירייה)
בליבובסקי מזמינים את בנות המין היפה לפתוח שבוע בליידי'ז נייט, ערב בו כל היינות, הקוקטיילים והקינוחים בתפריט מוגשים ב-50% הנחה לקראת שבוע מתוק במיוחד.


* רוצים להופיע בלוח השבועי? שלחו לנו דוא"ל merkaz@netivim.org.il לציין עבור הלוח השבועי, או צרו קשר בדף הפייסבוק שלנו


תגובות לדף