חיפוש

השבוע בשדרות (6.8 עד 12.8) ערב נשי אמנותי, קולנוע ישראלי, הופעות לייב

יום א/ 6.8

19:30 בישיבת ההסדר // ערב קיץ נשי  (משה זרח 923, שדרות)

פותחות את השבוע עם חכמת נשים. ערב שכולו סדנאות: סטיילינג, אמנות, יוגה, איפור, חיבור לתת מודע, גלידה וקינוחים, יצירה ועוד..

לפרטים והרשמה יום ג' / 08.08

21:00 בליבובסקי // ריפיל ב-10 ש”ח (כיכר הנשיא, רחבת העירייה)

אין כמו לחתום ערב אוגוסט שרבי עם בירה צוננת ובאווירה טובה. אז אם אתם רוצים לשתות בלי לקרוע את הכיס, אתם מוזמנים לערב הריפיל בליבובסקי. מזמינים שליש בירה וכל מילוי מחדש יעלה עשרה שקלים בלבד. תבואו צמאים.


קרדיט צילום: ???

יום ג' / 08.08

21:15 בסינמטק שדרות // אשתו של שומר גן החיות (רח' הדגל 4, שדרות)

מבוסס על ספר מאת דיאנה אקרמן. סיפורם של יאן ז'בינסקי, מנהל גן החיות בורשה, ואשתו אנטונינה, שעם כיבושה של פולין על ידי הגרמנים במלחמת העולם השניה סייעו ליהודים רבים להימלט ולהסתתר מפני הנאצים.


יום ד' / 09.08

20:30 בסינמטק שדרות // סאלח, פה זה ארץ ישראל (רח' הדגל 4, שדרות)

סיפור הקמתן של עיירות הפיתוח בישראל, כפי שלא סופר עד היום: עדויות ופרוטוקולים חסויים חושפים לראשונה את האמת המטלטלת מאחורי חזון "פיזור האוכלוסייה", שהוכתב על ידי הנהגת המדינה בשני העשורים הראשונים לקיומה, ויצק את היסודות לפער העדתי והמעמדי בישראל. יוצרי הסרט שופכים אור חדש על המניעים האמיתיים שהנחו את מנהיגי המדינה ועל פרטי הפרטים של מנגנוני הרמייה והכפייה שהפעילו על מי שהיו, בעיניהם, שווים פחות. כעבור חמישים שנה מגלה הבמאי דוד דרעי, בן העיירה ירוחם, איך הפכה השיטה האכזרית שהופעלה על הוריו ובני דורם, לחטא הקדמון שיקבע גם את מסלול חייו ויגבה מחיר כבד ממאות אלפי אנשים בעיירות הפיתוח.

 

לאתר הסינמטקיום ה' / 10.08

20:30 רד שדרות // נחום סילברמן (ההסתדרות 1, שדרות)

אחרי שכבש את הברים בתל-אביב והוציא עשרות שירים אותם כתב, ביצע והפיק מגיע נחום סילברמן היישר למרפסת התרבות של הרד. בהופעה ישלב בין גיטרה אקוסטית למפוחית ואליו יצטרף שותפו המוסיקלי טל ניניו. מחכים לכם.

לדף הפייסבוק של רד שדרות
יום ו' / 11.08

12:30 בסינמטק שדרות // אליבי.קום – alibi.com (רח' הדגל 4, שדרות)

הרעיון המבריק של גרג לסטרט-אפ Alibi.com הופך להצלחה ענקית. מי היה מאמין שרבים ישלמו במיטב כספם כדי שימציאו אליבי לחיים הסודיים שהם מנהלים במקביל. בדרכו להצלחה הגדולה, גרג פוגש את פלו, נערת חלומותיו. כדי לייצר אליבי להיעדרויותיו התכופות, הוא מציג עצמו בפניה כאיש צוות אויר. על אף שפלו שונאת שקרנים, גרג בוחר להמשיך במשחק, אך העניינים מסתבכים כשמסתבר לו שהחותן המיועד שלו הוא מהלקוחות הקבועים של Alibi.com. גרג מוסיף שקר על שקר, עד שהכל מתפוצץ וכולם מוצאים עצמם באותו מלון בריוויירה הצרפתית.
מוצ”ש / 11.0

21:00 בגרין פאב ניר עם // משק 24 בהופעה חיה (קיבוץ ניר עם)

מוזיקה טובה ושפע אלכוהול זה השילוב הבטוח לערב מנצח. בואו לפתוח שבוע בגרין פאב עם הופעת הבכורה של משק 24 ועם משקה טוב בצד. תבואו עם אנרגיות.


לדף הפייסבוק של גריןפאב

 

*הפינוק השבועי*

מציגים את הלוח השבועי בליבובסקי- ומקבלים צ'ייסר מתנה על כל חצי בירהתגובות לדף