חיפוש

טל דניאל מגיעה אלינו! אז קיימנו אתה ראיון.


טל דניאל
מכנה את עצמה כ"מורת דרך ליצירת שמחה כדרך חיים" ואכן, אחרי סדנה אחת בהדרכתה אפשר לומר שאמת בפרסום- יש כאן.

היא מדברת בבהירות, מחייכת לכל עבר גם כשהיא אומרת משפטים שקצת קשה לשמוע, ואם אתה מסיט לרגע את מבטך לעבר הקהל, אתה שם לב שככל שנוקפות הדקות, הוא מתחיל אט אט להתמגנט.
לא קל למגנט אותי, בטח לא הרצאת שבאות במעטפת "רוחנית" כזו או אחרת. אני די סקפטי בקשר לכל ההבטחות על מטות קסמים שצצים כאן חדשת לבקרים ולכן באתי אל הסדנה הזו מראש במצב מגננה, "הבה נראה איפה הקאצ' בסיפור הזה" אמרתי לעצמי.
אבל לא. בניגוד גמור להרצאות אחרות ששמעתי במהלך חיי, בהן דיברו במילים גבוהות מדי וכלליות מדי בשביל להגיע לרגשות שמאד קשה לכמת במילים, מהחיוך הרחב של טל דניאל יצאו משפטים פרקטיים לעילא. משפטים שאומרים לך מה בדיוק אתה צריך לעשות מחר בבוקר בשביל לשלוט בחיים ובאושר שלך שוב.

ממגנטת. טל דניאל בסביבתה הטבעית

ממגנטת. טל דניאל בסביבתה הטבעית


אבל בפעם השנייה באותו ערב מסתבר שטעיתי. אני בדיוק שומע את טל  מספרת לקהל שאת הדרך הפרטית שלה עד הנה היא עשתה מתוך משבר גדול.

ישבתי איתה לאחר שהקהל המרוצה יצא מהאולם וביקשתי לברר איך היא הגיעה עד הלום. "אז כמו שהבנת אתה טועה" היא אמרה לאחר שסיפרתי לה מה חשבתי על עמדת המוצא שלה. "שתדע שרק לפני חמש שנים הייתי על סף תהום. הייתי בסחרור משפחתי ואישי שסחף אותי עד לחוסר אונים מוחלט. ממש בלי יכולת לקום חזרה. מצאתי את עצמי במשך כמה חודשים בחרדות קיומיות ובחוסר אונים משווע וזה הרגיש לי אשכרה כמו הסוף".

ואז מה קרה, אני שואל: "ואז", היא מהרהרת, ביום אחד, כשחוויתי את אחד מרגעי השפל בתקופה הזו חיפשתי קצת אור בקצה המנהרה". לא יודעת מאיפה זה בא לי אבל חיפשתי בגוגל את צמד המילים "כוח השפע" ומאז בעצם השתנו חיי. גיליתי תורה שלמה שבעצם נותנת לי כוח אמיתי בידיים. התחלתי לחקור לעומק את תורת המגנוט (שם פומפוזי, יודעת, חצי חיוך) וממש התחלתי להתנסות בה"

ומה נאמר? נראה שהיא למדה טוב. שיוטו קצר ברחבי אתר האינטרנט שלה מגלה על עוד ועוד סרטוני תודה שנראים אותנטיים מדי בשביל מי שהוא שחקן לא מקצועי.

את מדעת לזה שלמתבונן מהצד סדנה שכזו נראית כמו משהו שרק מעטים יכולים להתחבר אליו?
"אני יודעת", היא עונה בחצי חיוך שוב, "כשרכשתי בעצמי את הכלים של יצירת המציאות אני זוכרת שהייתי די בהלם מהעובדה שמי שמלמד את התורה הזו מעז להבטיח לאנשים שחייהם ישתנו מקצה לקצה בכמה שבועות, זה היה נשמע לי לא אמין ואפילו לא אחראי".
"אבל", היא ממשיכה, "ככל שעברו הימים והתוודעתי עוד ועוד לתורה המדהימה הזו ראיתי את הניסים המדהימים שהתרחשו בחיי הפרטיים". יודע מה?! יותר מזה! ראיתי את הניסים שהתחוללו בחייהם של עשרות אנשים שזכיתי ללוות כמנטורית ושהתוודעו לחוקי היקום בעצמי".


עם משתתפות באחת הסדנאות.

עם משתתפות באחת הסדנאות. "ראיתי את הניסים שהתחוללו בחייהם של עשרות אנשים שזכיתי ללוות כמנטורית"אז עכשיו את באה אלינו טל? אני שואל, "כן, ואני ממש מתרגשת! העברתי המון סדנאות ברחבי הארץ אבל זו תהייה הסדנה השנייה שלי בסך הכל באזור הדרום ויש לי הרגשה שזה הולך להיות מעולה. אני גם ממש רוצה לומר תודה למרכז נתיבים על הסבסוד של הסדנה. זו סדנה יקרה בדרך כלל ואני שמחה שהמרכז דאג להנגיש אותה לכולם.

משהו לסיום?! כן, כמובן אני שמחה להזמין את כולם להגיע ביום ראשון הקרוב 07.05.17 למרכז נתיבים בשדרות ובאמת, אבל באמת להתחיל דרך חיים חדשה ומספקת הרבה יותר.

אותי היא שכנעה.

תגובות לדף