חיפוש

רוצים ללמוד חינוך?!


שבוע טוב שדרות!

כחלק מהרצון להנגיש השכלה גבוהה לכלל הצעירים בעיר אנחנו שמחים לארח כאן פינה חדשה בה נסקור בכל פעם מוסד אקדמי מוביל אחר שיצעיד אתכם קדימה.

הפעם? המכללה האקדמית לחינוך בית ברל!


מכללה לחינוך בית ברל - מסלולי לימוד וקורסים עיקריים

אם הגעתם לשלב בו אתם מתלבטים בשאלה- מה תעשו שתהיו גדולים, הרי שאתם מחפשים מקום לימודים בו תרכשו השכלה. לימודים אקדמאיים מהווים שלב חשוב בחייהם של סטודנטים ורבים אשר מוצאים את עצמם מתלבטים בין מכללה לחינוך דוגמת בית ברל או מכללות אחרות, מוזמנים להתייעץ עם יועצת ההשכלה של מרכז הצעירים המוסמכת לתת את חוות דעתה בנושא.


ויש גם בריכה ואודיטוריום! בית ברלמכללת בית ברל - המכללה המובילה לחינוך

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה בקרב סטודנטים לחינוך הנרשמים למכללת בית ברל הנחשבת מכללה לחינוך אשר שמה לה דגש להצעיד את החינוך קדימה ולהפוך את הסטודנטים למורים המובילים של מערכת החינוך באמצעות שילוב של תיאוריה ומעשה. הסיבות לבחירת מכללה רבות וכוללות תנאי קבלה נוחים והתמחות במסלולי לימוד מרתקים.

קבלת אישור מטעם המועצה להשכלה גבוהה

התארים הנלמדים במכללת בית ברל עוברים את אישור המועצה להשכלה גבוהה וכפופים לפיקוח המועצה.

 למה לי ללמוד במכללה?

לא ממש יודעים מה ללמוד?  בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה חדה ברישום ללימודים בתחום החינוך. יותר סטודנטים מעדיפים ללמוד חינוך במכללה בשל סיבות מגוונות.

  • תנאי קבלה: תנאי קבלה נחשבים לאחד היתרונות המובילים של מכללת בית ברל בהשוואה למוסדות לימוד אחרים. תנאי הקבלה כוללים תעודת בגרות וראיון אישי ואינם כוללים ציונים של מבחן פסיכומטרי.
  • מגוון רחב של מסלולי לימוד: במכללה ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולי לימוד. מחוברים יותר לגיל הרך? ניתן ללמוד חינוך לגיל הרך ועוד מגוון מסלולים בהתאם לקהל יעד.
  • הכשרה: הלימודים משלבים הכשרה מעשית והכנה ליום בו תסיימו את הלימודים. באמצעות הכנה נכונה הכניסה לתחום החינוך תהיה טובה יותר.
  • אווירה טובה: מכללת בית ברל ממוקמת בכפר סבא ובה ניתן ליהנות מאווירה טובה ומהנה הכוללת בין היתר ציוד חדש לטובת קהל הסטודנטים.

 מתלבטים לגבי הלימודים? קבעו פגישה עם יועצת ההשכלה של מרכז הצעירים!

אין ספק כי התלבטות לגבי לימודים נחשבת רצינית למדי. מדובר ב4 שנים משמעותיות המעצבות את חייהם של סטודנטים רבים ולכן הבחירה במסלול לימודים צריכה להיות משמעותית לאחר שיקולים רבים. בדיוק בשל כך פגישה עם יועצת השכלה עשויה לשנות עבורכם את התמונה ולאפשר לכם לראות את התמונה הכוללת באמצעות הכוונה נכונה. לכל אחד מאיתנו יש נתיב המתאים במיוחד עבורו, אך לעתים הדרך לא נראית ברורה. לצורך כך קיימת חשיבות להיפגש עם גורם מקצועי על מנת לקבל מענה לשאלות שונות בכל הקשור ללימודים במסגרת מכללה לחינוך. הדרך לשנות את העולם או את תפיסת העולם של הילדים בישראל במקרה הזה אינה חייבת להיות דרך ללא מוצא, אלא יכולה להיות דרך הכוללת מסלול ברור באמצעות סיוע של אשת מקצוע מתחום ההשכלה הגבוהה אשר יש ביכולתה להקנות ידע רב בכל הקשור ללימודים בתחום החינוך.


לקביעת פגישה עם ליאת, יועצת ההשכלה של מרכז נתיבים חייגו 08-6621801

תגובות לדף