חיפוש

השקות רבותיי השקות!
שבבבבוע טוב לכם חברים! גם אני התגעגעתי אליכם נורא בזמן החופשה השנתית שלי אבל הנה, חזרתי, ואני כאן כדי לספר לכם מה אתם הולכים להפסיד אם תמשיכו לחפור בפרופיל של האקס שלכם בכל שעה עגולה ולקוות שהוא יזרוק את המלעונה.
הלאה! התחלנו:

יום א' 18.9.16: זה לא קורה כאן כל יום, גם לא בכל חודש, וכשזה קורה אנחנו מתרגשים ממש: מלי-פנינה טפירו, תושבת העיר, מוציאה ספר ביכורים לילדים! הספר, "אני ועצמי" שמו, מתעסק בגבול הדק שבין הרצון האישי של האדם לבין מה שמצופה ממנו לעשות והוא מעביר את המסר הנכון בצורה מעוררת השראה.
מלי תגיע היום, יום א', בשעה 20:00 לספרייה העירונית לערב ההשקה ואנחנו כמובן נהיה שם.

גאווה מקומית היום ב20:00. "אני ועצמי".יום ב' 19.9.16:  ב-2007 התפרסם ביוטיוב סרטון זוועתי המציג רצח כפול שהתרחש ברוסיה. חקירת המשטרה הרוסית נתקלה במבוי סתום. שנתיים אחרי הרצח, שני חברים ממקומות שונים בעולם, יוצאים למסע בלשי נועז בנבכי המחתרת הנאו-נאצית הרוסית, במטרה לאתר את הרוצחים.
זהו סיפור עלילתו של הסרט קרדיט לרצח, היום ב21:00 בסינמטק.
זוכה פרס התחקיר פסטיבל דוקאביב.
בתום ההקרנה תתקיים שיחה עם במאי הסרט.
הכניסה חינם!

יום ג' 20.9.16:  המון דברים טובים הגיעו אלינו מהתרבות הלטינית: המטבח העשיר, השפה המתגלגלת, החושניות, גברים שרמנטיים וג'ניפר לופז השם ישמרה ויחייה.
בינתיים, אנחנו כאן בשדרת, והכי רחוק שנגיע ללהיות לטיניים זה חוג ריקודי סלסה החדש (!) שנפתח לא מכבר. שרי אביב המדהימה תעביר את החוג ואם יש לכם גם זאטוטים עם שאיפות, בקרוב ייפתח גם חוג לילדים בני 9-14 אז ואמוס אמיגוס.

כפיים! סלסה במתנ"סיום ד' 21.9.16: אום קולטור בשיתוף עם בעלי עסקים מקומיים פתחו כאן תערוכה מדהימה, "עסק משותף" שמה,  שרצה כבר שבועיים במרכז המסחרי הישן של עירנו המתחדשת (ששון שרה, דן דהרי וכל האזור שפעם היה בו מזרקה סגולה שעליה נסובה גאוות העיר). עכשיו, התערוכה או-טו-טו נסגרת ויש לכם הזדמנות לסיור מודרך בין שלל המוצגים בחיני-חינם אך בהרשמה מראש כאן.


יום ה' 22.9.16: "עיר חמה״ הוא אלבום שיתופי, המלווה בספר שירים, שנכתבו והולחנו על ידי תושבי שדרות ופרבריה, ונולד בימי צוק איתן החמים. "עיר חמה״ הינו האלבום הראשון היוצא במסגרת פרויקט "הקול מהכל" - מבית "קואופרטיב תרבוש", בשדרות.
"דּוֹר שֶׁבֶּן דָּוִד בָּא בּוֹ תִּהְיֶה הָאֱמֶת נֶעֱדֶרֶת. וְאַנְשֵׁי הַגְּבוּל יְסוֹבְבוּ וְלֹא יְחוֹנָנוּ".
(מתוך הפייסבוק של עיר חמה- לא נגענו)
מופע ההשקה יתקיים באולם המופעים של מתנ"ס שדרות החדש, רחוב ברלב 4, שדרות היום בשעה 20:00.
הנה שיר הנושא "עיר חמה" בביצוע של ניצן בר-קמה תמר קפסוטו ובת אל ארביב המהממות. , תהנו :)

מזיעים מהתרגשות, "עיר חמה".

יאללה חברים זהו לשבוע הקרוב ותניחו, הוא לא יזרוק אותה בקרוב.

תגובות לדף