חיפוש

תערוכה של יצירות נוגעות, סרטים לילדים כי אין מה לעשות ואני פתוחה להצעות


שבוע טוב שדרותים יקרים שלי ! השבוע אני נפרדת מכם (בלב כואב), לפחות במתכונת הנוכחית, אך מבטיחה להמשיך ולעדכן על כל מה שטוב בעיר שלנו בקרוב מאד.

(זרי ורדים, שירי אהבה, קופסאות נוטלה או הזמנה לדייט לילי גם אם אתה לא נראה וואוו- יתקבלו בעת הזו בברכה, אז תנצלו את העניין).


יאלללה התחלנו!

 

יום א' 28.8.16:  יענקל'ה כהן הוא אחד ממקימי קיבוץ נחל עוז השכן והוא גם חקלאי בנשמתו. יענקל'ה מגיע היום (19:00) לצרכניית העיר לספר את סיפורו האישי והמרתק ואתם חייבים לשמוע מה יש לאיש האמיץ הזה לומר לכם.

19:00 בצרכניית העיר שדרות ששוב ושוב מצדיקה את קיומה.


לא רק המחיר. צרכניית העיר שדרות


 


יום ב' 29.8.16: עוד שלושה ימים חבריי, עוד שלושה ימים, והזאטוטים שלכם יהיו הדאגה של מישהו אחר (לפחות בשעות הבוקר), אז תהיו חזקים, אנחנו מעריכים אתכם.

בינתיים, שלחו את טפכם עם עשרים וחמישה שקלים לכיוון הסינמטק, שם הם יצפו בכלבים בחלל- אגדה על הירח או בזוטרופוליס או בקובו- אגדה של סמוראי המעולה. כל הסרטים מוקרנים באיכות HD ואתם יכולים להתרווח בסלון שלכם ולחשוב על יום חמישי הגואל.


אם גם אתם עצמכם רוצים ליהנות מסרט באיכות פנטסטית בלי לשלם לבייביסיטר+ דלק+ כרטיס כניסה+ פופקורן ומים ריבונו של עולם, מים מינרליים! במחיר של דירת חדר באופקים- צאו הערב לסינמטק ותיהנו משלל סרטים רצים שיגרמו לכם לתהות איפה היה הראש שלכם כל הזמן הזה.

הנה לכם הרומן של מגי והנה יום מיוחד והנה התוכנייה המלאה.


כלבים בחלל וקצת שקט על כדור הארץ.יום ג' 30.8.16: הרבה זמן שלא דיברנו על גזרת הפאבים שיש לנו באיזור אז יאללה:

קאסה דה הרמנוס הוא פאב קטן וטוב שנמצא בכניסה למושב יכיני הסמוך. עכשיו אני יודעת שאתם חושבים על חבורת כהי עור יושבת ולועסת לה גת עם הפסקות לנרגילה בגובה בית מגורים, אבל זה כי אתם גזענים.

האמת היא שמדובר בפאב מגניב ביותר, עם עיצוב פנים שלא היה מבייש הרבה מסבאות בעיר הקודש תל אביב אז אנא מכם, צאו מהבית ומהקיבעון ובואו לתת בראש אצל אחינו מדרום.

·    

***מסתבר שהבר התימני גם הולך לתת לכם 50% הנחה על כל האלכוהול שלו היום אז תנצלו הזדמנויות.

 

יום ד' 31.8.16:  כמידי יום רביעי, גם היום תרוץ קבוצת הריצה של שדרות 'רוציתנו' ברחבי העיר ותעזור לכם לחטב מקומות שידעו ימים יפים יותר.

איפה? מתחילים במתנ"ס שדרות החדש.  מתי? 20:00, בדיוק שנעים לצאת בחוץ. למה? כי נמאס לכם לשים חולצות רחבות ולקוות שזה מטשטש לכם את המותניים.


ובמעבר חד לאירופה...


או צרפת צרפת... חוץ מקוראסונים הטובים בעולם (סורי מאפיית משי), יין משובח, בריז'ט בארדו ומצוקת דיור באשדוד ובנתניה, העם הצרפתי הביא לנו המון רומנטיקה למסך. "להתאהב מעל הראש" הוא קומדיה רומנטית צרפתית על בחור נמוך המתאהב בבחורה גבוהה ממנו. סרט נפלא עם המון הומור עצמי ורומנטיקה כמו של פעם.זה הטריילר שאתם חייבים לראות, ואתם הולכים להודות לי אז s'il vous plait מראש. 


כמה פשוט, ככה יפה. "להתאהב מעל הראש".יום ה' 1.9.16:  מתי בפעם האחרונה התקיימה בשדרות תערוכה? מתי היא התקיימה בשיתוף עם בעלי העסקים בשדרות? מתי לאחרונה ראיתם תערוכה בחייכם ולא הרגשתם נטע זר אלא חיבור אמיתי?

אום- קולטור הן קבוצת אמניות מקומיות שחברו לבעלי עסקים מקומיים (ששון שרה, דן דהרי, פסטה וזהו, פאב שדרות ועוד ועוד) וביחד הן יצרו יצירה שמבטאות את בית העסק. המיצגים מאד מאד מרשימים והיוזמה... הלוואיי עלינו עוד כמה כאלו כאן.


כהופעת פתיחה של התערוכה יופיעו ליטל מארליז (הנה לכם, תהנו) ב20:30 בפאב שדרות ואתם מוזמנים לשמוע קאברים מדהימים לשירי רגאיי שזימזתם פעם כשחשבתם שאתם סטלנים.

 

מזכירה לכם שוב שאני רווקה ובמצב רוח פרידה השבוע, אז תנסו את מזלכם.


#אני_עוד_אחזור

 

תגובות לדף