חיפוש

בן אל וסטטיק, סרט פנטסטיק ומני מלכה הפרובלמטיק

שבבבבוע טוב חברים וחברות והלא מגדירים! גם היום אני חוזרת להציג בפניכם את כל מה שלא תעשו אם תמשיכו לשבת על הספה כמו בטטות ולצעוק על יונית לוי. 
הרימו עוגן! התחלנו :

יום ראשון-שני 21-22.8.16: שקלתם לאחרונה למסור את ילדכם לאימוץ?! אל תרגישו רע עם זה. מליוני הורים ברחבי העולם שוקלים את אותו השיקול בין החודשים יולי-אוגוסט בכל שנה, עקב נוכחותם המוגברת של צאצאיהם ההורמונליים בביתם ויכולתם המופלאה לצעוק שוב ושוב ״אבל משעמם לי!" ולא להשתעמם מזה.

אי לכך ובהתאם לזאת מתנ״ס שדרות מרים לנו בדיוק עכשיו את פסטיבל ״שדרות LIVE" שהוא יומיים של הנאה לבני נוער ולילדים עם הופעות של להקת שדרוק, עדן בן זקן, סטטיק ובן אל תבורי, מיכל הקטנה ועוד ועוד.

במהלך הפסטיבל יופעלו מתקנים מתנפחים לילדים, סדנאות כיפיות בנושא איכות הסביבה ואווירה טובה של סוף החופש.
שאפו לעיריית שדרות ולמתנ״ס על ההפקה, קיפ דואינג :)

ראשון ב22:30 הם פה! סטטיק בן אל
יום שלישי 23.8.16: מתי יצא לכם לראות סרט כל כך טוב ואז לשבת עם היוצר שלו לשיחה?!

״שבוע ויום״, סרטו עטור הפרסים של אסף פולונסקי מגיע לסינמטק שדרות להקרנת טרום-בכורה ובסיום ההקרנה יתקיים מפגש עם אסף, ככה, מקרוב. טריילר לסרט המעולה הזה תמצאו כאן.

19:30 סינמטק שדרות (כניסה חינם למנויים).

זוכה פסטיבל ירושלים ומועמד ל7 פרסי אופיר, "שבוע ויום"יום רביעי 24.8.16:  מני מלכה המלך (מי שלא מכיר נא להתקדם לעבר הפינה הקרובה ולעמוד על רגל אחת) מגיע הנה לתת לכם שעה וחצי של צחוק מהחלק התחתון של הבטן. האירוע ביוזמת יחידת הנוער שדרות (@noar_sderot באינסטוש והנה גם הפייס) ויתקיים באולם מתנ״ס שדרות החדש בשעה 18:30.

כרטיסים: 10 שקלים לא להאמין בקופת המתנ״ס (להזמין מראש חובה) ומערכון סטנדאפ של מני מלכה המטורף תמצאו כאן


רביעי 18:30 במתנ"ס, מני מלכה
יום חמישי 25.8.16:  אם לא עקבתם עד עכשיו אז מישהו מלמעלה החליט לסגור פה את הקיץ ואנחנו נערכים לפרידה הקשה. ג'אם, זו הדרך של ״צרכניית העיר״ לסגור את הקיץ והיא עשה את זה היום החל מהשעה 18:00 ומזמינה אתכם להגיע ולנענע.

סוגרים את הקיץ עם ג'אם ופסטיבל מוזיקה 18:00-21:00


ברוח הפרידה הזו, גם אני נפרדת מכם, הולכת לספוג קרני שמש אחרונות וקופצת לדפוק סלפי עם עדן בן זקן המוששש, כי אני מההפקה.

קוראים לה בשכונהההה, עדן בן זקן


תגובות לדף