חיפוש

משחקי הכס בסינמטק, הרצאה לצ'ונגים אמיתיים וג'אם תוצרת בית
אחרי שנגמלתם מפרצוף תשעה באב שחל היום (יום א' 14.8.16, חצופים שכמותכם) הגיע הזמן להרים את הראש ולהישיר מבט לעבר השבוע החדש הבא עלינו לטובה. יאללה מתחילים:

יום א' 14.8.16:  איזה יום מבאס יותר מיום ראשון?! יום ראשון של תשעה באב. ובגלל שהייתה פה שנאת חינם, כולנו מתאבלים היום ואין לנו שום אירוע תרבותי להציע לכם. אז תתקדמו הלאה ליום שני, דווקא שמח שם.

יום ב' 15.8.16: חלק ניכר מאוכלוסיית העיר שלנו מורכב מעולים, וחוץ מלדעת כמה קללות הכרחיות ברוסית מה אנחנו באמת יודעים עליהם?! כלום. צרכניית העיר שדרות עלתה על הנתון הזו לפנינו והיא מזמינה אתכם להרצאה בנושא "עולים ממדינות אירופה בשנות ה80: הלבטים, הקשיים והתרומה שלהם לתרבות שלנו". ההרצאה תועבר ע"י לב מזין שכמובן יספר גם את סיפורו האישי. מומלץ בחום לכולם. 19:00 בצרכניית העיר שדרות.

נותנים ערך מוסף, צרכניית העיר שדרותסיימתם לספוג קצת ידע? תקפצו לליבובסקי ותראו לעולם איזו תרומה מוזיקלית אתם הולכים להעניק לתרבות שלנו. ערב במה פתוחה המסורתי של הליבובסקי יחל היום ב22:00 ויסתיים מתי שתעזבו כבר את הכוס.

יום ג' 16.8.16: אם אתם צופים אדוקים או חובבניים של "משחקי הכס" אתם חייבים, אבל חייבים ברמת החובה שהייתה על ג'ון סנואו לקום מהמתים, לשמוע את ההרצאה של דורון פישלר התותח. פישלר כתב את אחד מהטורים המושחזים ביותר שנכתבו כאן אי פעם על נושא שבלעדיו- הוא היה מרתק הרבה פחות. איפה? בסינמטק שדרות בשעה 20:00 ואם יש לכם מנוי או כרטיסייה הכניסה בחינם/ בעבור ניקוב בהתאמה.
הנה קישור לטור של דורון כדי שתבינו על איזה גאון מדובר

הרצאת חובה, דורון פישלר בשדרותיום ד' 17.8.16: מכיוון שבענייני סינמטק עסקינן, אנו שבים ומזכירים לכם: במקום להתלונן על המינוס התופח בחודשים יולי-אוגוסט בגלל העוללים המפונקים שטיפחתם, קחו אותם לראות סרטים חמים מהתנור, פה 2 מטר מהבית, ולא תצטרכו להוציא משכורת שבועית על סרט ופופקורן. לרשימת הסרטים המלאה כנסו לכאן: וסתם שתדע שהיום, מקרינים את ה"אגדה של טרזן" נגיד (לינק לזמני הקרנות +טריילר תמצאו כאן)

אם ילדכם מספיק גדולים כדי לראות סרט לבדם, תוכלו להשקיע קצת בעצמכם, להתארגן על בגדי ספורט ולצעוד לעבר מתנ"ס שדרות החדש. שם תתכנס גם השבוע קבוצת "רוציתנו" רק בכדי להתפזר ברחבי העיר לקבוצות הליכה וריצה, להוריד את הכרס הנצחית ולהעלות את תחושת הסיפוק בכל הגוף. "רוציתנו" 20:00 ברחבת המתנ"ס החדש.

לרוץ לבד זה פאסה, רוציתנו.יום ה' 18.8.16:
אם אתם מועמדים לגיוס בטח שמעתם המון מושגים לא ברורים בזמן האחרון: קב"ה, בסיס פתוח/סגור שעת ט"ש וכו'. אם אתם רוצים לדעת במה מדובר ויותר מזה, אם אתם רוצים לעשות שירות משמעותי שיתרום לכם גם אחרי שתפשטו מדים- בואו היום ב20:00 לצרכניית העיר שדרות ותפגשו סטודנטים ששירתו שירות צבאי מכל הסוגים ויודעים איך להוציא את המירב מהמערכת.
הנה לינק לדף האירוע בפייס.

ובהנחה שאתם מעל גיל 18, תקפצו לאזור הפאבים התוססססס שלנו ותמצאו בירות ישראליות ומגניבות בפאב שדרות, חמישי ללא תחתית בליבובסקי וימבה אווירה בכל המתחם.

(אם אתם בזוגיות כלשהי ולא שלחתם לה פרחים או קבעתם שולחן במסעדה היום כי שכחתם שיום האהבה העברי חל כרגע, אנחנו לא בטוחים שתצליחו לקרוא את המשך הטור אבל היי, אף פעם לא מאוחר להמציא תירוצים).

יום שבת 20.8.16: נכון שישנתם צהריים?! נכון שתתהפכו במיטה עד 3:00 בבוקר עם הסלולרי ביד?! אז במקום להרוג את הזמן בואו ב22:00 לג'אם מפציץ מבית היוצר של תרבוש המוכשרים, בשעה 22:00 ב"צהלולים".
זהו זה לשבוע הקרוב   מזכירים לכם שאהבת חינם היא בחינם.

מוזיקה תוצרת בית, תרבוש.אם אהבתם את הטור לחצו כאן, אם לא אהבתם לחצו כאן, ואם יש לכם אירוע תרבותי לעניין אותנו בו לחצו כאן ותלכו מכאן.

.

תגובות לדף