חיפוש

סרטים רצים בסינמטק, ערב סלסה בצרכנייה,קבוצת ריצה במתנ"ס ואלכוהול ב50% הנחה
סורי סורי סורי, מחילה סליחה וכפרה על האיחור הבלתי אופנתי שלנו, מבטיחים שלא יקרה שוב*
יאללה נזפתם בנו ונרגעתם?! הנה מה שיש לשדרות להציע לכם השבוע:

יום ב, 8.8.16:
 
חוץ מלהיות סופר-מרקט זול במיוחד, ״צרכניות העיר שדרות״ היא גם עסק חברתי לעילא. וככזה, הם מקיימים פעילויות חברתיות בכל שבוע לטובת הציבור הרחב. הפעם הם נותנים לנו ערב ריקודי סלסה בהנחיית קבוצת מדיה נוצ׳ה.  בשעה 19:30 ברחבת הצרכנייה, תבואו יפים.

אם אתם יותר בעניין של לשיר מאשר לרקוד, פאב הליבובסקי נותן לנו 
בערב במה פתוחה החל מהשעה 22:00 ואתם מוזמנים.

ליבובסקי, במה פתוחה זו כבר מסורתיום ג׳, 9.8.16:
סינמטק שדרות הוא פנינה אמיתית שלא זוכה עד כה לתשומת הלב הראויה לה מצדכם אז קחו זאת כהערה בונה. לענייננו, הסינמטק מקרין בשעה 20:30 את ״מועדון שנות ה80״ הסרט המוזיקלי עטור השבחים של ג'ון קארני. מומלץ מאד לחובבי מוזיקת אייטיז וחובבי קולנוע מרגש במיוחד (ביקורת+ טריילר לסרט תמצאו כאן.)

 בנוסף, הסינמטק מקרין במשך כל השבוע סרטים רצים (״ללכת בדרכך״, ״פרינסס שואו״ ועוד) אז אין צורך לנסוע ארבעים דקות ולשלם פי שלושה על אותה החוויה. קפיש?!

סרטים רצים, מטר מהבית. הסינמטקסיימתם שם?! נזכרתם איזה אריות הייתם בשנות ה80?! קחו את עצמכם לקאסה דה הרמנוס במושב יכיני הסמוך, תעלו חוויות עם הברמן ותורידו שוט אחרי שוט לזכר הימים. השוט השני שלכם, אגב, יהיה בחינם כי יש 50% הנחה על כל הבר ואת זה לא היה לכם לפני 30 שנה, תודו.

יום רביעי, 10.8.16:
 
מרכז חוסן שדרות הסתכל עליכם לא מזמן ושם לב שאתם קצת נרפים, הוא הסתכל על יחידת הבריאות העירונית, שהנהנה לו לאות הסכמה, ויחד הם החליטו לקחת אחריות ולהקים את ״רוציתנו״- קבוצת הליכה וריצה לכל הגילאים.
נפגשים בכל יום רביעי בשעה 20:00 ברחבת המתנ״ס ועושים משהו בשביל הגוף ובמיוחד בשביל הנפש. תביאו אתכם חברים ותתחילו להזיז את הטוסיק.

יום חמישי, 11.8.16: 
יום חמישי המבורך הגיע לאזורנו והביא איתו הרבה דברים טובים אז שימו לב:
הבריכה העירונית מקיימת שחייה לילית משעה 19:00-22:00 ואתם מוזמנים לצנן את עצמיכם מלילות אוגוסט הידועים לשמצה ולתכנן את סוף השבוע שלכם ברוגע.

בנוסף, וכמו בכל יום חמישי: פאב ה״זה״, פאב שדרות, הליבובסקי, קאסה דה הרמנוס והנרגילה בר יהיו פתוחים עד בוא השמש אז תצאו בתוך העיר היפה שלנו ותגלו סצנה מיוחדת ומבעבעת.
זהו זה לשבוע הקרוב, מבטיחים לא לאחר שוב*

זקן השבט, פאב שדרות
*אי״ה, ט.ל.ח, להמחשה בלבד, בכפוף לתקנון החברה בו ניתן לעיין כאן.

תגובות לדף