חיפוש

בירה ללא תחתית בליבובסקי, העצמה נשית במתנ"ס, ג'אם בצהלולים
מאת: ראובן רומנו
אה! אה! אה! חשבתם ששדרות שוממה?! זה כי אתם אלו שלא יוצאים מהבית! אז תתרוממו שנייה מהספה שלכם, הנה מה שהולך פה השבוע:

יום א' 31.7.16
: ברוח הפמיניזם המבורך, פאב הליבובסקי עורך ליידיז נייט ומזמין את בנות המין היפה והחזק והחכם והמושלם והכל יכול, לשתות בחצי מחיר ממקבילו הגברי. בנוסף, "תרבוש" המדהימים פותחים במרכז "צהלולים" (ליד בניין העיריה) ג'אם מגניב. הכניסה כמובן בחינם, ככה שאם בא לכם להפגין את כשרונכם או לראות כשרון של מישהו אחר על הבמה- אתם יותר ממוזמנים להגיע.

נותנים בראש. תרבושיום ב' 1.8.16:  אם תרגישו שלא נתנו לכם מספיק כבוד בג'אם או שאתם רוצים לחלוק את כישורי הזמרה שלכם עם עוד אובייקטים חוץ מקירות המקלחת, אתם מוזמנים בערב (22:00) לפאב הליבובסקי שמקיים ערב במה פתוחה באווירה המגניבה והידועה שלו.

יום ג' 2.8.16: אם אתם גברים שומרי מסורת אז זהו יום המזל שלכם, או כמו שנאמר באותה המסורת: "יום שלישי פעמיים כי טוב". למה?! כי הבריכה העירונית מקיימת שחייה נפרדת לגברים בערב (16:30-20:30) ותוכלו ליהנות שם מבריכה איכותית (מקורה או פתוחה) להנאתכם. מכיוון שלא שותים בבריכה, אתם מוזמנים לצאת ממנה, להתנגב טוב טוב ולזרום לעבר "קאסה דה הרמנוס", פאב מדהים הממוקם במושב יכיני הסמוך, ומציע לכם ערב "משחקי אלכוהול""- 50% הנחה על כל סוגי השתייה.

יום ד' 3.8.16: "קאסה דה הרמנוס" מיום שלישי?! הם הרגישו קצת לא נעים מיום רביעי והחליטו לפנק אתכם ב"משחקי אלכוהול" גם היום. הבריכה העירונית, הפתוחה בכל השבוע, פתוחה גם היום: בבוקר ( 9:00-16:30) לנשים בלבד, ומשעה 17:30 ועד לסגירה בשעה 21:00 לכולם כולם.

יום ה' 4.8.16: היום יום חמישי! חמישי, חמישי. איזה יום היום?! בדיוק. אז לכבוד סוף השבוע המבורך, הליבובסקי הנ"ל נותן לנו בערב בירה ללא תחתית. "פאב שדרות"", הוותיק, יהיה פתוח אף הוא ומבטיח לפנק את לקוחותיו כמו שהאל רצה, "קאסה דה הרמנוס", פאב ה"זה" והנרגילה בר יהיו פתוחים עד לשעות הקטנות, ואם חשקה נפשכם בהמבורגר ב2:30 בלילה- תקפצו ל"רד בורגר" ותגידו שאנחנו שלחנו אתכם.


זהו זה לשבוע הקרוב, ניפגש בשבוע הבא, תבואו יפים.
תגובות לדף