חיפוש

מי אנחנו
מרכז הצעירים שדרות הוקם במטרה לאפשר השתלבות מיטבית של תושבים בחברה ובחיי היישוב, תוך מימוש הפוטנציאל האישי והעצמתם, באמצעות ייעוץ, הכוונה ופעילויות לקידום השכלה גבוהה, הכשרות מקצועיות וכיו"ב - או כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לזה "פיתוח קריירה".

כמו כן, אנו שמים דגש על העצמת צעירים עולים ושילובם ביישוב באמצעות פרוייקטים לצעירים בעיר תחת תחום קהילה, מעורבות חברתית, תרבות ופנאי.

אנחנו מאמינים שהשקעה באדם מגיל צעיר היא הנוסחה הטובה ביותר לקידום האישי שלו והקולקטיבי שלנו כעיר, חברה וקהילה מגוונת, צבעונית ואיכותית.

אתם יותר ממוזמנים להגיע אלינו, להתייעץ ולחלום, כי בסופו של דבר העתיד שלכם הוא העבודה שלנו (ואנחנו מאוד אוהבים אותה...)


צוות המרכז


יגאל ברכה // מנהל מרכז הצעירים, מנהל אגף נוער-צעירים בעיריית שדרות
בעל תואר שני במנהל עסקים. מאז הקמתו בשנת 2006, נגע מרכז נתיבים בחייהם של למעלה מ5000 צעירים וצעירות, לא באירוע חד פעמי אלא בתהליך מתמשך של קבלת כלים והכוונה בצמתים חשובים בחייהם של צעירים החל מבחירת מקצוע מתאים, דרך סיוע במימון הלימודים והנגשה לעולם התעסוקה וכלה במתן הזדמנות למעורבות בקהילה. מעבר להיותו גוף מתכלל לכמעט כל שירות הניתן כיום במדינה לצעירים, מרכז נתיבים, בהיותו מייצג למעלה מ 6000 צעירים בעיר, מצליח לנצל את כוחו ולהוזיל שירותים רבים כגון קורסי פסיכומטרי, סדנאות בעולם ההשכלה והתעסוקה, שוברי הכשרה מקצועית ועוד. אני קורא לכם צעירים וצעירות, להיכנס למרכז נתיבים, שם תחכה לכם סוללה של יועצים אשר ישמחו לתת לכם כלים למימוש הפוטנציאל הגלום בכם.מירי משי מלול // מנהלנית
אחראית על תחומי האדמינסטרציה, הנהלת החשבונות וניהול מערך המתנדבים ובנות השירות של המרכז. בעלת דיפלומה בהנדסאות ארכיטקטורה והכשרה כמנהלת חשבונות.רוברט יושבייב // מנהל תחום פיתוח קריירה, סגן מנהל מרכז הצעירים שדרות
בעל תואר ראשון במערכות לוגיסטיקה, היה פעיל מרכזי בקבוצת סחב"ק. המטרה שלי כרכז עולים היא שכל צעיר יממש את הפוטנציאל האישי שלו תוך כדי השתלבות בחברה הישראלית. אנו מטפחים במרכז קבוצות התנדבות של מנהיגות צעירה ומנסים להוביל שינוי חברתי בקרב הקהילות. המרכז מהווה למעשה בית לצעירים העולים, אני מספק להם את הכלים ומלווה אותם לאורך כול השלבים והשינויים שעליהם לעבור.ליאת עזרן // רכזת השכלה גבוהה, ייעוץ לימודים ומלגות
תחום ההשכלה במרכז הצעירים שדרות פועל על מנת לאפשר לכל אחד לחלום ולהגשים את עתידו וחלומו המקצועי , נותן ליווי ייעוץ תמיכה בדרך ללימודים אקדמאים ומסייע בבניית מסלול קריירה אישי המותאם לכל צעיר וצעירה בעיר ומסייע בכל השלבים מבחירת מקצוע ללימודים ועד ההגעה לספסל הלימודים. ליאת עזרן רכזת ההשכלה שלנו הינה יועצת קריירה מנוסה בעלת מעל שמונה שנים ניסיון בליווי והובלת צעירי שדרות למיצוי הפוטנציאל האישי שלהם.

מגוון השירותים אותם ניתן לקבל אצלנו: ייעוץ לבחירת מקצוע, אבחון נטיות מקצועיות, תוכנת מית"ם מבית אדם מילוא, השלמה ושיפור בגריות / מכינות ייעודיות, מידע על עולם האקדמיה, תכניות הנדסאים, ייעוץ ומידע על מלגות ותוכניות לימוד ייחודיות, פסיכומטרי מוזל, הטבות בתשלום דמי רישום למגוון מוסדות לימוד, יחס חם וסימפטיה.סופית פרץ-שטרית // רכזת חיילים משוחררים
בעלת תואר ראשון ותואר שני בספרות עברית, אוניברסיטת בן גוריון בנגב
ותעודה בייעוץ ופיתוח קריירה באוניברסיטת תל-אביב. תפקידי כרכזת חיילים משוחררים במרכז הצעירים מתחיל בהנגשת חיי האזרחות שלאחר הצבא לחיילים ומשרתי השירות הלאומי לקראת סיום השירות. לאחר השחרור מגיעים האזרחים "הטריים" למרכז הצעירים להיכרות ומשוב וכמו כן כדי לשמוע על זכויותיהם ולספר על השאיפות לעתיד. יחד אנו תופרים עבורם את החליפה המתאימה ביותר עבורם לפיתוח הקריירה, השכלה, הכשרות מקצועיות ועוד...לימור מקס-צרפתי // מנהלת תחום קהיל, מעורבות חברתית, תרבות, פנאי וצמיחה דמוגרפית
בוגרת תואר ראשון באמנות, תרבות יצירה והפקה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול עסקים חברתיים. חברה ומייסדת עמותת "בית אום קולטור" - אמנות חברתית בשדרות. תחום קהילה במרכז הצעירים בשדרות עוסק במתן הכשרות וכלים ליזמים חברתיים ובבניה וליווי של קהילות צעירות בעיר (קהילות יוצרים, קבוצות נשים, קהילת בני המקום). אנחנו מובילים תוכנית ייחודית להכשרת סטודנטים מקומיים למנהיגות - "החממה למנהיגות רב תרבותית" ומציעים הכשרות וסדנאות מקצועיות למיזמים צעירים.

תרבות ופנאי - אנחנו מקיימים אירועי תרבות ייחודים, מובילים את פורום תרבות הצעירים העירוני, מפיצים כל שבוע לוח בילוי ופנאי בעיר, ובקרוב נשיק את "דודא" - מגזין תרבות ופנאי בשדרות (בהקמה).

צמיחה דמוגרפית - העיר צומחת בקצב מסחרר ואנחנו מלווים את המשפחות הצעירות- החדשות והותיקות עם סדנאות והרצאות בתחומים רלבנטיים: כלכלת המשפחה לזוגות צעירים, משכנאות, דיור, השקעות וחסכונות, מחיר למשתכן, בנייה עצמית, מכרזים ומגרשים.
אריאל בן-עמי // רכז שיווק ומעצב גרפי
מעצב גרפי בהכשרתו ובוגר תואר ראשון בתקשורת, יצירה וביקרות במסלול רטוריקה ותקשורת דיגיטלית. בעל סטודיו לעיצוב גרפי. אחראי על ניהול התוכן באתר בו אתם גולשים כרגע ואמון על העיצוב הגרפי של מרכז הצעירים. מנהל את תחום השיווק המסורתי והדיגיטלי במרכז, דוברות ויחסי ציבור.


אדיר ראובן רומנו // אחראי דיגיטל ורשתות חברתיות
מנהל ניו מדיה בהכשרתו ובעל חברה המתמחה בקידום עסקים ברשת.
מנהל את מערך הפרסום של המרכז ברשתות החברתיות השונות. מאמין מאד בהנגשת כלל השירותים לכלל הצעירים בעיר ומתן הזדמנות שווה לאלו שנקודת הפתיחה שלהם נמוכה משל אחרים. "שדרות היא עיר מדהימה עם ים של שירותים שלא ניתנים בשום מקום אחר חוץ מערים חזקות מאד, הצעירים צריכים לדעת את זה ולגדול דרך זה".
אדיר הוא סטודנט לתואר ראשון במשפטים במכללה האקדמית 'ספיר' ואת תפקידו במרכז הצעירים מבצע במסגרת קרן המלגות העירונית.


*חלק מן הטקסטים מנוסחים בלשון זכר אך פונים לכל המינים.
תגובות לדף